«Українське радіо» шукає виробників для програми «За Фрейдом»

«Українське радіо» шукає виробників для програми «За Фрейдом»

20:13,
11 Лютого 2021
3959

«Українське радіо» шукає виробників для програми «За Фрейдом»

20:13,
11 Лютого 2021
3959
«Українське радіо» шукає виробників для програми «За Фрейдом»
«Українське радіо» шукає виробників для програми «За Фрейдом»
Програма має виходити у весняно-літньому та осінньо-зимовому сезонах.

Із 12 лютого 2021 року по 25 лютого 2021 року на «Українському радіо» прийматимуть документи від виробників на мистецький конкурс на супровід радіопроєкту «За Фрейдом».

Оголошення про конкурс опубліковане на корпоративному сайті Суспільного.

«За Фрейдом» — щотижнева прямоефірна соціально-психологічна передача, покликана сприяти поліпшенню психічного здоров’я українців, підвищенню рівня їхньої психологічної грамотності, розвитку вмінь будувати здорові стосунки.

Модератор передачі в кожному випуску разом із запрошеними експертами має аналізувати конкретну ситуацію або проблему, розповідати про інструменти й техніки, які можуть її подолати, вести діалог зі слухачами, обговорюючи їхні проблемні ситуації та надаючи практичні рекомендації.

У конкурсі можуть брати участь фізичні особи-підприємці та юридичні особи будь-яких форм власності й організаційно-правових форм, серед учасників, контролерів чи посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації.

Оголошення переможця/переможців мистецького конкурсу відбудеться не пізніше 30 квітня 2021 року.

На «Українському радіо» планують, що 13 випусків програми виходитимуть із 1 травня 2021 року до 31 липня 2021 року. Другий (осінньо-зимовий) сезон включає 17 випусків і охоплює період з 1 вересня 2021 року до 31 грудня 2021 року. Загальний хронометраж одного випуску до 40 хвилин.

Щоб узяти участь, потрібно надіслати свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на castingradioua@gmail.com.

Нагадаємо, у 2020 році на радіо виходила програма «Гормон щастя» – психосоціальне ток-шоу про те, як будувати здорові стосунки без насильства та маніпуляцій. Разом з гостями в студії ведучі аналізували реальні історії реальних людей. На конкретних прикладах із життя розбирали: що робити, що говорити, як реагувати, як поводити себе у різних ситуаціях, особливо критичних.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду