Суспільний мовник буде профінансований, але має боротися за свою аудиторію — радник президента

Про це він заявив в ефірі «Українського радіо»

Ведучий «Українського радіо» Богдан Буткевич нагадав, що у всі попередні роки Національну суспільну телерадіокомпанію України суттєво недофінансовували і поцікавився, як ця проблема вирішиться далі?

«Ми стоїмо на тому, що суспільному мовнику бути, він буде належним чином профінансований. Але Суспільний мовник має боротися за свою аудиторію! А не казати, як іноді дехто каже, не буду цитувати, що «ми суспільне, нам рейтинги не важливі», — відповів Микита Потураєв.

Богдан Буткевич нагадав, що в «Українського радіо» аудиторія зросла на понад 60% протягом першого медіасезону. 

«Радіо показує, що воно вже №1, розмовне радіо номер один, із телебаченням є об'єктивні труднощі, ми готові почекати, щоб воно стало на ноги. А стане воно на ноги за належного фінансування. Будемо все забезпечувати, щоб у нас був потужний Суспільний мовник», — сказав Микита Потураєв.

Він додав, що якби все склалося раніше і в нас був би потужний Суспільний мовник, то сьогодні не було б такої гострої проблеми з трьома інформаційними каналами, які пов'язують з оточенням Віктора Медведчука.

Нагадаємо, що Національна суспільна телерадіокомпанія України на 2019 рік недофінансована майже на половину. Народні депутати України прийняли Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», де на фінансову підтримку Національної суспільної телерадіокомпанії України виділили 1 млрд. 5 млн. 100 гривень замість 1 млрд. 816 млн, як передбачено законом «Про суспільне телебачення і радіомовлення України».

Аналогічна ситуація з недофінансуванням була і в 2018 році. У зв’язку з цим, у вересні 2018 року правління НСТУ на черговому засіданні прийняло план антикризових заходів, який у компанії втілювали з 1 жовтня. Правління НСТУ було вимушене вдатись до антикризових заходів, оскільки дефіцит критично необхідних коштів до кінця 2018 року складав 220 млн.грн. 

Додамо, спостерігачі з 10 країн за виборами в Україні порекомендували забезпечити повне фінансування Суспільного.

Фото: скріншот відео

comments powered by Disqus