Тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67% за 9 місяців

Тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67% за 9 місяців

15:42,
6 Серпня 2018
9484

Тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67% за 9 місяців

15:42,
6 Серпня 2018
9484
Тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67% за 9 місяців
Тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67% за 9 місяців
«Українське радіо» долучилося до національного дослідження аудиторії радіо, що проводиться на замовлення міжгалузевого індустріального об`єднання «Радіокомітет» дослідницькою компанією Кantar TNS в Україні.

Про це йдеться на сайті Незалежної асоціації телерадіомовників. Голова Радіокомітету Катерина М`яснікова переконана, що долучення до дослідження «Українського радіо», свідчить про те, що суспільний мовник нарешті прагне зайняти належне місце в радіо індустрії, та готовий спільно іншими гравцями інвестувати в розвиток радіо.

За даними останньої хвилі дослідження радіослухання (другий квартал 2018 року), «Українське радіо» посіло 14-те місце з-поміж загальнонаціональних радіомереж. Його тижневе охоплення становить 8%.

За даними дослідження, тижневе охоплення «Українського радіо» за останні 9 місяців зросло на 67%. На діаграмі нижче наведено показники тижневого охоплення «Українського радіо» за останні 4 хвилі дослідження (третій квартал 2017 року – другий квартал 2018 року):

Нагадаємо, що за останніми даними «Хіт FM», «Радіо П’ятниця» та «Люкс FM» залишаються лідерами українського радіоефіру. Опитування проводилось  у період з 16 квітня по 08 липня 2018 року. Участь у ньому взяли мешканці України з міст із населенням 50 тис+,  віком від 12 до 65 років. Вибірка склала 10 219 респондентів.

«Радіокомітет без сумнівну радий вітати «Українське радіо» серед користувачів дослідження. Таке рішення нової команди менеджерів, що прийшла минулого року, демонструє, що розвиток реформи іде в правильному напрямі. Ми впевнені, що завдяки використанню даних про свою аудиторію компанія зможе ефективніше виконувати покладені на неї суспільні функції та створювати якісний продукт, що точно відповідає очікуванням слухачів», - зазначила пані Катерина.

«Рік тому державне Українське радіо” стало суспільним. Ми повністю змінили менеджмент радіо і запросили з ринку продюсерів та головних редакторів, які почали істотно змінювати контент і планування ефірного дня. Оскільки українське радіо - розмовна новинна суспільно-політична радіостанція, яка, як показують дослідження аудиторії, живе за ритмом інформаційних  телеканалів, ми зробили два акценти: сильні інформаційні насичені динамічні супер–прайми (ранковий і вечірній) для тих, хто слухає в авто та більш глибокий, вдумливий радіо день для тих, хто слухає нас вдома. Враховуючи, що ми не комерційний мовник, а суспільний, нам важливо було потрапити і індустріальний рейтинг більше з метою  ретельнішого дослідження аудиторії: її смаків, віку, статі, статків, способу і часу слухання радіо. Це допомагатиме нам ліпше відповідати запитам суспільства і робити суспільно важливий контент (освітні, наукові, мистецькі передачі) ще й цікавим і запитаним», – зазначив генеральний продюсер Українського радіо НСТУ Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, що «Радіокомітет» - міжгалузеве індустріальне об'єднання, до якого входять найбільші радіохолдинги України - група ТАВР, «Український медіа холдинг», Business Radio Group, «Люкс»; мережеві рекламні агенції - Publicis Groupe, ADV Group (Initiative), Group M, UMG та Radio Expert - та, у якості керівного партнера, - Незалежна асоціація телерадіомовників. Радіокомітет створений наприкінці 2007 року задля запуску єдиного галузевого дослідження радіоаудиторії, яким користуються як самі радіостанції, так і рекламні агенції під час планування рекламних кампаній.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду