Німецькі суспільні мовники відкликають свої знімальні групи з Донецька

freiepresse.de

Через активні бойові дії у Донецьку два провідні німецькі суспільно-правові мовники – ARD та ZDF – повідомили про відкликання своїх знімальних груп з Донецька з причин безпеки. Як йдеться в офіційній заяві телеканалів, кореспонденти, що досі працювали в Донецьку, продовжать роботу. Вони розповідатимуть про події на Донбасі з Дніпропетровська, розташованого на відстані 270 кілометрів від Донецька. Крім того, про події в Україні з Києва та інших міст і надалі німецьким глядачам та слухачам розповідатимуть й інші кореспонденти мережі німецьких суспільно-правових мовників.

За словами шеф-редакторки суспільно-правової телерадіокомпанії WDR Соні Мікіх, йдеться про вимушений захід, адже через бої поблизу вокзалу та в аеропорту Донецька екстрена евакуація знімальних груп була б неможливою.

«Ми і мої колеги не можемо і не хочемо так ризикувати», – пояснила вона.

Шеф-редактор телеканалу ZDF Петер Фрай каже, що рішення далося йому нелегко.

«Нам дуже важливо отримувати повідомлення кореспондентів з місця подій для того, щоби сформувати об'єктивне уявлення про ситуацію. Але коли з'являються сумніви, то на перший план виходить безпека», – пояснив він.

Джерело: Deutsche Welle

comments powered by Disqus