BBC вибачилась за пеніс на лобі Принца Вільяма

Картинка була на екрані протягом лише кількох секунд, проте глядачі помітили її – на відміну від редакторів суспільного каналу – та стали повідомляти про це в соціальних мережах.

«Нічого собі! BBC Breakfast щойно показали фотографію Принца Вільяма з пенісом на голові», – написав глядач Андреас Везаліус (Andreas Vesalius).

Дейв Йейтс (Dave Yates) зауважив: «Шановний BBC Breakfast, у кліпі Barbershopera показали намальований пеніс на голові Принца Вільяма. Будь ласка, будьте обережніші…».

BBC оперативно вибачились за «образливий матеріал», який був наданий Barbershopera і не перевірений належним чином редакторами.

У прес-службі BBC повідомили: «Картинка зображувалась протягом короткого часу, і містилась вона у промо-ролику гумористичного квартету Barbershopera, який пізніше завітав до студії. Матеріал був наданий ними, а ми не помітили в ролику цей образливий епізод. Приносимо свої вибачення за це».

Глядачі, які сподівалися побачити цей незручний ефір знову, були розчаровані, тому що програма не доступна на BBC iPlayer, тому саме це шоу ніколи не завантажується для архівного перегляду на цьому сервісі.

Джерело: The Guardian

comments powered by Disqus