Ангеліна Карякіна очолила «Новини» Суспільного

Ангеліна Карякіна очолила «Новини» Суспільного

18:49,
17 Вересня 2021
4739

Ангеліна Карякіна очолила «Новини» Суспільного

18:49,
17 Вересня 2021
4739
Ангеліна Карякіна очолила «Новини» Суспільного
Ангеліна Карякіна очолила «Новини» Суспільного
Із березня 2020 року вона займалася стратегічним плануванням та координацією всіх платформ Суспільного, відповідала за конвергентність процесів.

17 вересня медіаменеджерку та журналістку Ангеліну Карякіну призначили генеральною продюсеркою інформаційного мовлення Суспільного мовлення.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Ангеліна Карякіна приєдналася до команди Суспільного мовника в березні 2020 року. Вона займалася стратегічним плануванням та координацією всіх платформ, відповідала за конвергентність процесів.

Одним із її завдань було налагодження роботи єдиного ньюзруму телерадіокомпанії в межах проєкту NewsHouse 2.0.

За словами голови правління НСТУ Миколи Чернотицького, в жовтні у ньюзхаус на Хрещатик, 26 мають переїхати новинарі з телецентру «Олівець», а в листопаді він повинен запрацювати на повну.

Ангеліна Карякіна працює в журналістиці понад 12 років. Із 2016-го по 2020 рік працювала головною редакторкою hromadske. 

31 січня 2020 року стало відомо, що Ангеліна Карякіна йде з «Громадського». У пресрелізі редакції зазначалося, що журналістка вирішила піти за власним бажанням через те, що її погляди на майбутнє організації відрізняються від поглядів керівництва. 

Вона сказала, що пішла з «Громадського» не за власним бажанням, її скоротили. У той же час «Громадське» заперечило інформацію про скорочення посади Ангеліни Карякіної. У редакції пояснили, що в неї закінчився термін дії трудової угоди. Посаду головного редактора не скорочували — відкритий конкурс на неї буде оголошено найближчим часом.

Нагадаємо, з грудня 2019 року Федір Скрипник був генеральним продюсером інформаційного мовлення. Із 16 вересня 2021 року він очолив департамент моніторингу контенту та стандартів мовлення Суспільного. 

Фото: Анастасія Мантач, Суспільне

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду