Ангеліна Карякіна після «Громадського» перейшла на Суспільне

Ангеліна Карякіна після «Громадського» перейшла на Суспільне

15:32,
2 Березня 2020
5379

Ангеліна Карякіна після «Громадського» перейшла на Суспільне

15:32,
2 Березня 2020
5379
Ангеліна Карякіна після «Громадського» перейшла на Суспільне
Ангеліна Карякіна після «Громадського» перейшла на Суспільне
Колишня головна редакторка «Громадського телебачення», медіаменеджерка та журналістка Ангеліна Карякіна приєдналася до команди Суспільного мовника.

Вона відповідатиме за стратегічне планування, координацію всіх платформ насамперед із діджитал-платформою, конвергентність процесів і створення єдиного ньюзруму телерадіокомпанії. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

«Я займатимуся побудовою взаємозв’язків, з яких має вирости єдина мультимедійна редакція, що має бачення журналістики суспільного інтересу й здатна розповідати по-справжньому складні історії зрозумілою мовою, у привабливих і гнучких діджитал-форматах», — цитує слова Ангеліни Карякіної пресслужба Суспільного.

За її словами, це те, що робило «Громадське» останні п'ять-шість років. Ангеліна Карякіна зазначила, що не відчуває себе геть новою людиною в суспільній компанії, і цілі не здаються їй новими.

«Це логічний, але й по-справжньому крутий, масштабний виклик для мене. Його можливо втілити лише в команді, і я дуже вдячна Суспільному за запрошення до неї», додала вона.

Продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук розповіла, що за останніх пів року команда багато працювала, щоб створити діджитал-новини та впорядкувати соціальні мережі. Наступним етапом у роботі стане об'єднання редакцій.  За її словами, Суспільне як компанія має найкраще висвітлювати всі найважливіші події країни на всіх платформах.

Нагадаємо, з 2015 року Ангеліна Карякіна працювала головною редакторкою «Громадського телебачення», де керувала перебудовою новинного мовлення. До цього очолювала відділ документального кіно на «Громадському». Журналістка висвітлювала процес проти Олега Сенцова та Олександра Кольченка, зняла цикл документальних розслідувань «Слідами революції» про події на Майдані.

31 січня 2020 року стало відомо, що Ангеліна Карякіна йде з «Громадського». У пресрелізі редакції зазначалося, що журналістка вирішила піти за власним бажанням через те, що має різні погляди на майбутнє організації із керівництвом. 

Вона сказала, що пішла з «Громадського» не за власним бажанням, її скоротили. У той же час «Громадське» заперечило інформацію про скорочення посади Ангеліни Карякіної. У редакції пояснили, що в неї закінчився термін дії трудової угодиПосаду головного редактора не скорочували — відкритий конкурс на неї буде оголошено найближчим часом.

Фото: сайтc orp.suspilne.media, Анастасія Мантач

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду