Зураб Аласанія про запуск Суспільного: Ми робили, що могли, але цього недостатньо

«Якщо досі немає Суспільного, то всі зробили недостатньо. В країні дуже багато чого відбулося за ці два роки, вони були страшенно важкими. Я не виправдовую всіх нас – мали б робити все одно, і ми робили, але цього недостатньо. Думаю, що суспільство і зараз не вважає, що це одна з важливих реформ, які якось вплинуть на країну. Тому нема особливої суспільної підтримки, і Верховна Рада, Кабмін, політики не дуже сприймають суспільне мовлення як щось важливе», - зауважив генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

У листопаді 2016 року очікується підписання статуту Суспільного мовника. Директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченковважає, що хоча європейські експерти і вважають проект Статуту Суспільного недосконалим, усе ж варто ухвалити його на цьому етапі, виходячи з чинного закону. Якщо ж входити в процедуру чергового переписування закону, процес може занадто затягнутися.

Прес-конференція «Суспільний довгобуд: два роки (без) суспільного мовлення» відбулася 15 квітня, напередодні другої річниці ухвалення закону про суспільне мовлення. 

comments powered by Disqus