«Укртелефільм» -  «НТКУ»:  «Ви берете нас  у рабство» (Відеорепортаж)

«Укртелефільм» - «НТКУ»: «Ви берете нас у рабство» (Відеорепортаж)

16:30,
29 Лютого 2016
4185

«Укртелефільм» - «НТКУ»: «Ви берете нас у рабство» (Відеорепортаж)

16:30,
29 Лютого 2016
4185
«Укртелефільм» -  «НТКУ»:  «Ви берете нас  у рабство» (Відеорепортаж)
«Укртелефільм» -  «НТКУ»:  «Ви берете нас  у рабство» (Відеорепортаж)
25 лютого Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на своєму першому виїзному засіданні, яке відбулося в приміщенні студії «Укртелефільм», розглянув питання щодо саботажу реформи Суспільного мовлення в Україні. Одноголосно було прийняте рішення про зміну складу ліквідаційної комісії на студії «Укртелефільм» та швидке розблокування процесу створення ПАТ НСТУ. Крім того, роботу Держкомтелерадіо було визнано недостатньою в ліквідації цієї проблеми.

На засідання  завітали семеро парламентарів та слідча у справі блокування передачі документів і печатки голові ліквідаційної комісії «Укртелефільму». Також на засіданні були присутні члени колективу студії «Укртелефільм» та чоловіки в камуфляжній формі, журналісти. 

Як відбувався непростий процес знаходження консенсусу щодо розблокування створення ПАТ НСТУ – у відеорепортажі  сайту «Суспільного мовлення».

«Важливо, що сьогодні у такому широкому загалі колеги з «Укртелефільму підкреслили, що вони стовідсотково підтримують закон про створення  суспільного мовлення  і бачать свою роботу в рамках цього закону. Тепер важливо провести результативну роботу», -  так прокоментував результати засідання голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Вікторія Сюмар, голова Комітету свободи слова була менш оптимістична і наголосила на можливій відповідальності перед законом для посадовців “Укртелефільму“. “Якщо зараз ми не знайдемо компромісу в цьому питанні,  тоді в нас буде тільки один варіант – подавати відповідні заяви до МВС та прокуратури щодо притягнення до відповідальності всіх тих посадових осіб, які в даному випадку не виконують закон України”, - застерегла від поглиблення конфлікту Сюмар.

Нагадаємо, члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики 17 лютого на черговому засіданні вирішили звернутися до МВС та Генпрокуратури щодо саботажу керівництвом ДП «Студія «Укртелефільм». А також провести виїзне засідання.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду