Ян Томбінські: Медіа мають стати засобом комунікації, а не маніпуляції

Конференцію «Запуск Суспільного мовлення в Україні: виклики та наступні кроки»  організували  Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Державний комітет телебачення і радіомовлення, Національна телекомпанія України, спільна програма Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» та Deutsche Welle Akademie.
 
На відкритті конференції виступив Ян Томбінські, який наголосив, що створення суспільного мовлення є підвалиною демократичного суспільства: "Суспільство в Україні зараз розгублене, і медіа мають стати засобом комунікації, а не маніпуляції. На жаль, вони втратили свою освітню функцію, перестати інформувати виборців, а в таких країнах як Україна функція медіа - це не тільки інформування, а й формування нації і об'єднання країни". 
 
На конференції обговорять, як убезпечити Наглядову Раду НСТУ від політичних та комерційних впливів, також будуть представлені європейські практики функціонування Наглядових Рад суспільних мовників. Одним із ключових питань обговорення стануть стандарти висвітлення місцевих виборів 
 
У заході беруть участь представники громадських організацій та асоціацій, що обиратимуть членів Наглядової Ради НСТУ від громадськості, представники до Наглядової Ради НСТУ від депутатських фракцій і груп Верховної Ради України, представники Європейського Союзу та Ради Європи, міжнародні та українські медіа-експерти, обласні й регіональні телерадіокомпанії та засоби масової інформації. 
comments powered by Disqus