«UA: Культура» планує наживо транслювати культурні події України, розпочне зі звіту Воломира В’ятровича

За 10 хвилин до трансляції член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), відповідальний за просвітницький напрям діяльності, ведучий Юрій Макаров зі студії телеканалу познайомить глядачів із постаттю спікера та розповість про те, чому ця подія має важливе для культури значення, йдеться на сайті suspilne.media.

«Зараз ми спостерігаємо певний ренесанс історичної науки, і Володимир В’ятрович є одним з маркерів цього процесу. Зазвичай, такі прямі включення робляться в інтернеті, але специфіка нашого телеканалу якраз в тому, щоби переходити з тужних нарисів до живого життя. І пряма трансляція звіту голови Українського інституту національної пам’яті – це один із тих експериментальних шляхів, які ми маємо спробувати»,сказав пан Макаров.  

Керівник проектів телеканалу «UA: Культура» Олександр Сивак пояснив, що хоче показати цю подію в прямому ефірі телеканалу, оскільки саме Володимир В’ятрович наразі перебуває на вістрі інформаційної війни, і НСТУ таким чином хоче показати, що підтримує його лінію.

«Це для нас експеримент і, так би мовити, перший пробний шар у цьому напрямку. Сподіваємося, що з часом зможемо робити такі включення з найцікавіших культурних подій Україні на регулярній основі. Зараз перевірятимемо, як ми впораємося з цим завданням суто технічно, бо з нашими ресурсами це щоразу перетворюється на подвиг»,  зазначив він.

Нагадаємо, телеканал «Культура» з 1 січня 2017 року розпочав мовлення в мережі цифрового ефірного телебачення (Т2). Відтепер він доступний не лише на супутникових частотах, але й у цифровому форматі. 

31 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на видачу ліцензії на мовлення в загальнонаціональному цифровому мультиплексі МХ-5 (стандарт DVB-T2). Переможцем конкурсу стала Національна телекомпанія України з концепцією культурологічного телеканалу «Культура», який має стати другим каналом суспільного мовлення. Фактично «Культура» була єдиним претендентом у цьому конкурсі. Дотепер «Культура» володіла лише супутниковою ліцензією та не мала ефірних частот ані в аналоговому, ані в цифровому ефірі.

Фото: Facebook-сторінка Володимира В’ятровича

comments powered by Disqus