У столиці відбувся форум «Києву – суспільне телебачення»

На форумі, модератором якого виступила координатор ініціативної групи Рена Назарова, було представлено проект статуту й алгоритм утворення СТК. За результатами обговорення за участі громадських і культурних діячів, журналістів, депутатів міськради було ухвалено звернення до Київського міського голови Віталія Кличка і до Київради. У зверненні міститься вимога якнайшвидше запровадити в столиці суспільне мовлення на базі телекомпанії «Київ».

На думку ініціаторів, «відкрита дискусія на форумі засвідчила, що запропонований ініціативною групою шлях створення СТК має конструктивний характер. Більш того, СТК може стати полігоном при створенні у майбутньому Суспільного телебачення України, Закон про яке нещодавно ухвалила Верховна Рада».

Учасники дискусії обговорили можливі джерела фінансування, контент і принципи обрання наглядової ради майбутнього мовника. За результатами форуму ініціативна група внесе правки до проекту Статуту СТК, який планується найближчим часом подати до профільної комісії Київради.

Джерело: Київський форум

comments powered by Disqus