Церемонія відкриття «Євробачення-2017» пройде у Маріїнському палаці та «Мистецькому арсеналі» – Нищук

Про це Євген Нищук сказав сайту «Суспільне мовлення» під час жеребкування країн-учасниць до півфіналів «Євробачення-2017».

«Маріїнський палац повністю ще не затверджений та вже особливих секретів немає. Можливо, червона доріжка буде біля Маріїнського палацу як прекрасної, чудової нашої архітектури, яка зараз реставрується. Для урочистої частини церемонії потрібно багато місця, тому в подальшому буде переїзд до "Мистецького арсеналу"», – повідомив Євген Нищук.

Виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Вікторія Романова під час прифінгу після жеребкування зазначила, що церемонія відкриття пройде 7 травня 2017 року. Це буде єдина подія під час конкурсу, на якій зберуться всі учасники «Євробачення-2017». Вона пообіцяла, що найближчним часом буде офіційно оголошено про місце проведення церемонії відкриття. 

Нагадаємо, 16 листопада 2016 року перший заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін заявив, що церемонія відкриття пісенного конкурсу «Євробачення-2017» може відбутися у Маріїнському палаці.  Варто зазначити, що 1 серпня 2016 року Державне управління справами уклало угоду з ДП «Будівельно-монтажне управління Державного управління справами» про додаткові роботи з реставрації та пристосування Маріїнського палацу за 27,13 млн грн. Реставрація Маріїнського палацу розпочалась у 2007 році. Відтоді палац обгороджений зеленим парканом. 

Раніше, 21 вересня 2016 року, під час робочої зустрічі представників Європейської мовної спілки (ЄМС), мовника-організатора Національної телекомпанії України (НТКУ), Київської міської державної адміністрації (КМДА) і представників Стокгольма прийняли рішення, що церемонію відкриття «Євробачення-2017» планують провести на території Софіївського собору. З Софіївської площі червона доріжка мала вести на територію комплексу історико-архітектурного заповідника.

Після оприлюднення цього рішення громадськість висловилася категорично проти.У зверненні політв’язнів і дисидентів Ветеранського об’єднання «Українська Гельсінська Спілка» (ВО УГС) до Президента України Петра Порошенка зазначено, що проведення розважальних дій на території Софії Київської під час «Євробачення-2017» можна розглядати як крайнє богохульство, прихований замах на священні смисли та інтереси української нації.

Додамо, що у КМДА визначили чотири основних локацій: дві локації будуть розташовані в МВЦ – основна арена та прес-центр, EuroClub розміститься в БЦ «Парковий», Євроселище організують на Хрещатику.

comments powered by Disqus