Йосип Кобзон не буде допущений в Київ на «Євробачення-2017» – Євген Нищук

Йосип Кобзон не буде допущений в Київ на «Євробачення-2017» – Євген Нищук

15:56,
9 Вересня 2016
2409

Йосип Кобзон не буде допущений в Київ на «Євробачення-2017» – Євген Нищук

15:56,
9 Вересня 2016
2409
Йосип Кобзон не буде допущений в Київ на «Євробачення-2017» – Євген Нищук
Йосип Кобзон не буде допущений в Київ на «Євробачення-2017» – Євген Нищук
Міністр культури Євген Нищук заявив, що ніяких компромісів не буде, Йосип Кобзон не буде допущений в Україну на «Євробачення-2017».

Про це він ствердно сказав 9 вересня на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

«Можу ствердно сказати, ніяких компромісів не буде, Йосип Кобзон не буде допущений в Україну на «Євробачення-2017». Якщо люди підпадають під санції за порушення щодо прав, гідності українського народу, то ніяких компромісів не може бути», – сказав Євген Нищук.

За його словами, якщо Росія вирішить відправити у Київ на «Євробачення-2017» артиста, якому заборонено в'їзд на територію України, він не зможе взяти участь у конкурсі.

«Ті особи, в будь-які країні, не тільки в Україні, які підпадають під санкції з тих чи інших причин відповідних органів, не Міністерства культури, а СБУ, вони є сюди нев'їзними. Про тих осіб Росія, очевидно, може дізнатися, і якщо вони свідомо будуть іти на перемогу такої особи, це завідомо провокація. Вони будуть знати наперед, що ця особа попадає під санкції, навіщо цій особі брати участь у відборі і перемагати»,  –  зазначив Нищук.

Він вважає, що у Росії є чимало порядних виконавців, які розуміють, що мир – це головне, що мовою агресії говорити не можна, принижувати будь-який народ, а тим більше сусідів, не можна, а розмовляти треба виключно професійною мовою, у даному випадку мовою музики та співу.

Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія сказав, як представник Європейської мовної спілки в Україні, що це міжнародний конкурс про мир, про музику і пісні. «З нашого боку як організатора не може бути жодних перешкод жодній країні світу. А тепер я радію, що не є міністром культури, який за це відповідає», – пояснив свою позицію пан Аласанія.  

Він додав, що в організаційному комітеті є половина Кабінету Міністрів, серед яких є люди, які за це відповідають, а саме представники МЗС і СБУ. На те вони там і є.

Нагадаємо, 9 вересня у Кабінеті Міністрів на брифінгу генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія оголосив, що місто – господарем «Євробачення-2017» стане Київ. Шоу проходитиме в Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра.

Євроклуб буде розташований на Парковій алеї, де злочинна влада будувала вертолітну площадку. А щоб розвантажити міст, по Дніпру запустять ново закуплені катери-трамваї.

Зазначимо, що заявки на проведення конкурсу подали шість українських міст: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Херсон. У прямому ефірі на «UА:Першому» кожне місто презентувало свою заявку.

«UА:Перший» і СТБ готуються до відбору учасника «Євробачення-2017» від України. Заявки можна подавати з 1 вересня. 

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», Кабінет Міністрів прийняв розпорядження, згідно з яким на проведення «Євробачення-2017» передбачено виділити кошти у розмірі не менше ніж 15 мільйонів євро.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду