Національний Олімпійський комітет нагородив журналістів «Лтави»

Про це йдеться у повідомленні на сайті «Лтави».

За даними телеканалу, в номінації «Дебют у спортивній журналістиці» кращим став завідувач сектору спортивних програм  Ігор Ізотов. Його журналістські матеріали про важку атлетику, великий теніс, футбол, боротьбу максимально сприяли висвітленню позитивних новин та аналізу проблемних питань вітчизняного спорту. Також Ігор Ізотов став ініціатором організації  першої прямої трансляції Чемпіонату з веслування на байдарках і каноє.

«Це перемога «Лтави», адже нічого б не вдалося без злагодженої перемоги колективу. Та попереду багато амбіційних планів і роботи. Розцінюю цю перемогу як аванс, який треба виправдати», – зазначив Ігор Ізотов.

«За висвітлення ролі жінок у спорті» кращою стала журналістка «Лтави» Юлія Логвиненко за цикл програм «Полтавщина спортивна». За її словами, перемога від НОКу в 2016-му – це визнання спортивних жінок України, Полтавщини зокрема.

«Комітет відзначив низку передач про тендітних і сильних, цілеспрямованих і ніжних. Приємно! Насправді, ці 11 серій готувала весь рік, і поставила за мету прибрати таку собі гендерну нерівність в ЗМІ щодо спортсменів: якщо гра мільйонів – то розповідала про футзалісток, наших 10-разових чемпіонок України (команда "ПЗМС"), більш хлопчаче тхеквондо – про чарівну тренерку чемпіонів Вікторію. Ще знайомила глядачів із сумоїсткою Марією, лижницею Лізою, наставницями учасника Олімпіади Любомира Лемешка мудрими Іриною Львівною та Зоєю Володимирівною. Крім того, пишаюся і радію спілкуванню з неймовірними мамами паралімпійців видатною плавчинею Світланою Копчиковою та поважною жіночкою-живчиком "ходячим мотиватором" і покровителькою гір Анастасією Дойніковою з Миргорода.  Радію, що вдалося розкрити скромних і талановитих, абсолютно занурених і відданих веслуванню Тетяну Кострому і Машу Кічасову», – наголосила Юлія Логвинеко.

Президент НОКу Сергій Бубка вручить нагороди наприкінці січня 2016 року.

Нагадаємо, що у 2016 році телеканал «Лтава» проводив прямі трансляції Чемпіонату України з веслування на байдарках та каное на  Ворсклі, а також активно стежив за спортивним життям Полтавської області й України.

comments powered by Disqus