Melovin і O.Torvald стали третіми фіналістами національного відбору на «Євробачення-2017» (ВІДЕО)

Третій півфінал показували у прямому ефірі телеканали «UA: Перший» та СТБ, як організатори національного відбору.

Члени журі, до складу якого ввійшли співачка і переможниця «Євробачення-2016» Джамала, продюсер і композитор Андрій Данилко та продюсер національного відбору і композитор Костянтин Меладзе, оголосили свої оцінки. Вони найбільше дали O.Torvald – 7 балів і  Kadnay – 8 балів.

Відповідно результати голосування телеглядачів зачитав Сергій Притула.

Він пояснив, що у другому півфіналі у голосуванні взяли участь 80-90 тис. телеглядачів, у третьому півфіналі – 132 тис.

Виконавець популярної музики Melovin (Костянтин Бочаров) з Одеси розпочав свою музичну кар’єру з вокального шоу «Х-фактор-6» у 2015 році, в якому виступав протягом трьох ефірів і став переможцем. «Nick Melovin став внутрішнім брендом, з яким я хотів би працювати. Так як я хочу йти в напрямку європейської музики, я вирішив залишити собі цей псевдонім», – сказав в одному з інтерв’ю Костя Бочаров.

З 2015 року Костянтин Бочаров навчається на заочній формі у Київському інституті музики ім. Глієра , на факультеті «Музичне мистецтво», спеціальності «Естрадний спів».

Рок-гурт О.Torvald заснований у Полтаві у 2005 році, після чого майже відразу переїхав у Київ. До складу гурту входять п’ять учасників, солістом є Євген Галич. О.Torvald брав участь у конкурсних фестивалях: GBOB, «Червона Рута», «Перлини Сезону», «Таврійські ігри» тощо. У своєму доробку музиканти мають п’ять альбомів. 

У третьому півфіналі брали участь вісім учасників, з яких двоє виконавців із найбільшою кількістю балів пройшли у фінал нацвідбору, котрий відбудеться 25 лютого 2017 року.

Результати голосування третього півфіналу:

Учасник

Пісня

Оцінки журі

Голоси глядачів

Сума голосів

«Пающіє труси»

Singing Pants

2

1

3

O.Torvald

Time

7

7

14

Анастасія Прудиус

Flow

3

3

6

Віталій Козловський

I'm your light

1

2

3

Kadnay

Freedom In My Mind

8

5

13

Melovin

Wonder 

5

8

13

Green Grey

Future is now

4

4

8

Vivienne Mort

«Іній»

6

6

12

Переможців визначали за допомогою  додавання суми голосів телеглядачів (через sms, телефонні дзвінки та мобільний додаток «Телепортал») та оцінок членів журі. Якщо двоє учасників отримують однакову кількість балів, у фінал проходить той, за кого більше голосів віддали телеглядачі. Так сталося у випадку з Melovin і Kadnay, які набрали однакову кількість голосів, у фінал пройшов перший, тому що отримав від телеглядачів найвищий бал  – 8. 

У рамках третього півфіналу, крім півфіналістів, виступив співак з Іспанії Манель Наварро (Manel Navarro), який представлятиме свою країну на «Євробаченні-2017». Оскільки Іспанія входить до переліку «Великої п’ятірки» країн-засновників конкурсу, Манель Наварро  з піснею DoItForYourLover виступить у фіналі 13 травня. Під час прямого ефіру він сказав, що серед півфіналістів йому найбільше сподобався співак Melovin.

Нагадаємо, що перших двох фіналістів обрали 4 лютого під час першого півфіналу національного відбору на «Євробачення-2017». Ними стали співачка Tayanna (Тетяна Решетняк), яка отримала за пісню I Love You 7 балів від журі і 8 балів від телеглядачів і гурт «Сальто назад» – за пісню «О мамо» набрав 8 балів від журі і 7 балів від телеглядачів.

Другими фіналістами обрано  етно-співачку Illaria з піснею Thank You for My Way (7 балів від журі і 8 балів від глядачів) та артиста Rozhden (Рожден Анусі) з піснею Saturn (8 балів від журі і 5 балів від глядачів).

25 лютого під час фіналу національного відбору стане відомо, хто представлятиме Україну на 62-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробаченні-2017», який пройде у травні в Києві.

Додамо, що 62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», телеканали «UА:Перший» та СТБ другий рік поспіль проводять разом національний відбір на «Євробачення». У 2015 році телеканали досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». Перший спільний нацвідбір канали провели у 2016 році. За умовами договору, СТБ бере на себе проведення всеукраїнських кастингів, організацію півфіналів, постановки номерів всім учасникам фіналу, проведення прямих ефірів. За умовами співпраці «UА:Перший» платитиме EBU за ліцензію та СТБ за організацію та проведення відборів.

«UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення», який показуватиме член Європейської мовної спілки «UА:Перший».

comments powered by Disqus