Іспанська RTVE готується звільнити майже 2000 працівників

Раніше анонсувалося, що міністр фінансів Іспанії Крістобаль Монтро (Cristobal Montoro), вбачає вирішення бюджетних проблем національної державної телекомпанії RTVE в тому, щоб просто не видавати заробітної платні її працівникам.

Однак нещодавно підготовлений керівництвом суспільного мовника звіт змусив його працівників хвилюватися ще більше. Зокрема, у звіті йдеться про скорочення бюджету, відсутність фінансового плану RTVE на майбутній рік, а також зменшення витрат на виготовлення власних програм. Крім того, у ньому анонсуються і масові звільнення 1800 працівників корпорації.

Леопольдо Гонсалес-Еченіке   / Фото: panoramaaudiovisual

У насідках таких подій Робоча комісія Іспанії звинувачує, перш за все,  президента RTVE , Леопольдо Гонсалес-Еченіке (Leopoldo Gonzalez-Echenique). Окрім іншого, йому приписують «відсутність прозорості та маніпуляції».

Однак президент аргументував наміри корпорації тим, що сьогодні більшість суспільних мовників Європи переживають не найкращі часи. Тому , якщо затримка коштів, мінімізація продакшну та навіть звільнення потрібні для подолання фінансових проблем, на них доведеться піти.

Джерело: Rapid TV News

comments powered by Disqus