Герман не погоджується з поправками Кабміну до законопроекту про громадське мовлення

За словами пані Герман, уже відбулося засідання робочої групи гуманітарної ради, яка ознайомилася з поправками, звірила їх з ідеологією концепції, яка закладалася. Також вона зауважила, що не погодилася з деякими пропозиціями Кабміну. «Скажу прямо, не погодилася з деякими доповненнями і формулюваннями від Кабміну. Нам важливо, щоб законопроект відповідав концепції, закладеній гуманітарною радою. Я дуже сподіваюся якнайшвидше завершити цей процес», - сказала Ганна Герман.

 

На її думку, якщо владі вдасться створити в Україні громадське мовлення, то вирішиться дуже багато проблем: так званий диктат приватного власника, неврегульовані відносини між приватним власником і колективом. «Коли в нас буде громадське мовлення, де немає одного власника як такого, то як би якийсь власник, наприклад, не забілював картинки, громадський телеканал відображатиме реальне життя», - зауважила радник президента.

 

За словами пані Герман, є чиновники, які навіть тепер намагаються вставляти палиці в колеса на шляху підготовки законопроекту про громадське мовлення, намагаючись трансформувати ідею в її видимість. «Але ми маємо підтримку президента, який сказав на початку своєї каденції, що він створить суспільне мовлення для нас і тих, хто прийде після нас. Бо ніхто не буває вічно при владі, колись і ми можемо стати опозицією і захочемо незалежного телебачення. Треба собі побудувати такі фундаменти, щоби почуватися впевнено і вільно, де б ти не був - при владі чи в опозиції. Але це робити треба нині, коли ми при владі», - сказала вона.

 

Нагадаємо, у грудні 2010-го законопроект «Про Національну громадську телерадіокомпанію України» був переданий главі Адміністрації президента. Планувалося, що відповідний законопроект внесуть до парламенту до 1 грудня 2010 року. Наразі він ще не зареєстрований.

 
comments powered by Disqus