Директор BBC Worldwide перейшла на австралійське суспільне ТБ

Бреннан приступить до виконання своїх нових керівницьких обов’язків у новому році. Раніше пані Бреннан уже працювала на ABC протягом шести років на посаді програмного директора ABC Kids. Наразі вона є директором австралійської та новозеландської служби BBC Worldwide. В її телевізійній кар'єрі також була робота на MTV Networks. На ABC Kids dона замінить Тіма Брук-Ханта (Tim Brooke-Hunt).

«Мій трирічний досвід роботи в BBC Worldwide є безцінним, але я дуже рада можливості повернутися на ABC в якості керівника дитячого телебачення – адже це моя пристрасть. В Австралії дуже потужне та популярне дитяче телебачення, мені буде дуже приємно знову працювати з такою аудиторією», – каже пані Бреннан.

Новий директор ABC Річард Фінлейсон (Richard Finlayson), сказав, що він радий працювати з Бреннан. Хоча під час її роботи в BBC Worldwide між суспільними мовниками двох держав були непорозуміння, зокрема, ABC критикувала рішення BBC Worldwide в особі Бреннан укласти угоду з австралійською комерційною телекомпанією Foxtel щодо надання їй ексклюзивного контенту BBC.

«Її досягнення – як в Австралії, так і за кордоном – є винятковими. Я впевнений, вона зробить великий внесок у розвиток дитячого телебачення», – відзначає Фінлейсон.

Джерело: The Australian
 

comments powered by Disqus