12 грудня відбудеться міжнародна конференція по суспільному мовленню

12 грудня відбудеться міжнародна конференція по суспільному мовленню

23:37,
8 Лютого 2015
1166

12 грудня відбудеться міжнародна конференція по суспільному мовленню

23:37,
8 Лютого 2015
1166
12 грудня відбудеться міжнародна конференція по суспільному мовленню
12 грудня відбудеться міжнародна конференція по суспільному мовленню
12 грудня о 10.00 у Києві (готель «Хілтон», бул. Тараса Шевченка, 30) розпочнеться міжнародна конференція «Запуск суспільного мовлення в Україні. Зворотній відлік», ініційована міжвідомчою робочою групою по впровадженню Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення».

Європейські та українські експерти підіб'ють підсумки 6-місячного терміну (він сплив 15 листопада 2014 року), відведеного законом на здійснення заходів, необхідних для запуску Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) на базі Першого національного.

Сторони, відповідальні за ці заходи, презентують на конференції результати своєї роботи і озвучать проблеми, які лишилися не вирішеними. Спільно з експертами Ради Європи буде вироблено план дій для успішного завершення реформування Першого національного у суспільного мовника.

На відкритті конференції виступлять В'ячеслав Кириленко, Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури України; Оксана Сироїд, заступник Голови Верховної Ради України; Люк Якобс, Посол, Посольство Бельгії в Україні; Роман Ващук, Посол, Посольство Канади в Україні; Сільвія Грюндман, Голова Відділу медіа та управління Інтернетом департаменту Інформаційного суспільства Директорату прав людини та верховенства права, Рада Європи; Томас Фреллесен, Заступник Голови Представництва ЄС в Україні; Олег Наливайко, Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України; Юрій Артеменко, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Після офіційних виступів - до 11.00 - журналісти матимуть можливість поспілкуватися з запрошеними на відкриття гостями у неофіційній обстановці.

11.00-15.00 - виступи учасників конференції.

15.30 - брифінг для преси: підбиття підсумків конференції, в якому візьмуть участь Клаудіо Каппон, віце-президент Європейської мовної спілки; Олег Наливайко, Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України; Зураб Аласанія, Генеральний директор Національної телекомпанії України; Ольга Герасим'юк, Перший заступник Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Детальну програму заходу можна скачати тут.

Онлайн-трансляція конференції - на YouТube-каналі або головній сторінці інтернет-видання «Телекритика» .

Трансляція у соціальних мережах Facebook та Twitter - за хештегом #суспільне.

Місце проведення: Київ, готель «Хілтон», бул. Тараса Шевченка, 30, зала «Даллас-1». Реєстрація - о 9.30, початок заходу - 10.00.

Для забезпечення комфортної роботи журналістів під час заходу у залі «Мюнхен» обладнано прес-центр.

Для акредитації та отримання докладнішої інформації, просимо звертатися до асистента проекту Володимира Кебали за тел. 097-914-18-89 або електронною поштою: Volodymyr.Kebalo@coe.int чи до прес-служби НТКУ: Валентина Ковач, тел: 097-651-11-84 valy_a@ukr.net.

Конференція відбудеться за підтримки спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» та проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медіа середовищі», що фінансується Урядом Канади.

Спільна програма Ради Європи та Європейського Союзу «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» має на меті зміцнення захисту прав людини та основоположних свобод шляхом забезпечення більшої свободи, різноманітності та плюралізму в ЗМІ; відкритого, всебічного, сталого та орієнтованого на громадян підходу до Інтернету на засадах прав людини та ефективної системи захисту громадян з огляду на право на приватне життя і право на контроль над власними персональними даними. Детальніша інформація про проект - http://www.coe.int/uk/web/kyiv/41.

Проект Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медіа середовищі», що фінансується Урядом Канади підтримує свободу вираження поглядів та інформації в Україні через подальше наближення нормативно-правової бази для медіа до міжнародних стандартів. Також, проект підтримує законодавчу роботу у сфері прав людини та Інтернет та сприяє розвитку потенціалу ЗМІ та профільних організацій громадянського суспільства, в такий спосіб підвищуючи якість та доступність інформації для суспільства.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду