Представництво Євросоюзу та Офіс Ради Європи стежитимуть за виборами нового керівництва наглядової ради НСТУ

Заступник голови Представництва Євросоюзу в Україні Ремі Дюфло, спеціаліст із політичних питань Групи з підтримки України Європейської комісії Танел Танг та в. о. Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко зазначили, що стежать за роботою Суспільного мовника в Україні, зокрема за виборами нового керівництва наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це вони сказали під час онлайн-семінару «Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти», який відбувається 16 листопада.

«Сьогодні у Суспільного мовника важливий день – обрання нового керівництва наглядової ради НСТУ. Ми уважно стежимо за цим процесом та очікуємо, що вибори будуть незалежними, прозорими, такими, як наголошують стандарти Ради Європи», – сказала ОленаЛитвиненко.

За її словами, у боротьбі з дезінформацією важливу роль відіграють Суспільні мовники. 

«В умовах існуючого інформаційного середовища потрібно мати потужне незалежне суспільне мовлення, яке здатне протистояти проявам інформаційного безладдя», – наголосила вона.  

Ремі Дюфло зазначив, що з дезінформацією ми маємо боротися всі разом.

«Ми стежимо за роботою Суспільного мовника. Ми вважаємо, що дуже важливо продовжувати підтримувати незалежність Суспільного мовлення в Україні. Ми розуміємо, що дезінформація живиться недовірою, якої під час пандемії дуже багато. На часі відбудовувати довіру, зокрема до вакцинації, науки тощо», – сказав він.

Танел Танг також сказав, що вони підтримували та надалі підтримуватимуть незалежність Суспільного мовника в Україні. Він підкреслив, що стежитиме за обранням голови наглядової ради НСТУ. 

Нагадаємо, 16 лютого о 16:00 наглядова рада проведе засідання, на якому має обрати голову та секретаря наглядової ради АТ «НСТУ». Наразі до складу наглядової ради виходить 15 членів, які вступили у свої повноваження 12 лютого.  

comments powered by Disqus