У ніч із 31 грудня на 1 січня в телецентрі «Олівець» відбудеться вечірка «Телепорт»

Про це у себе на сторінці на Facebook написав  виконавчий директор публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»  Олександр Лієв.

Він зазначив, що це перша вечірка за 26 років свого існування телецентр «Олівець».

«Усередині "Олівця" розмістився неймовірних розмірів вестибюль із драбинами, терасами, містками і галереями. Прямо посеред нього знаходяться дві башти з ліфтовими шахтами. Усі поверхні оброблені металом і мармуром, прикрашені мальовничими мозаїками. Саме тут, у приміщенні з кафедральними стелями висотою у п'ять поверхів і площею 1600 квадратних метрів, відбудеться наше новорічне шоу з 3D-меппінгом, дим-машинами та світловим шоу. Стіни перетворяться в обшивку космічного корабля і віднесуть у міжгалактичний політ, а колони ліфтових шахт стануть майданчиком для віджеїнгу. Танцпол і сцена також будуть влаштовані досить незвично - по колу. Внизу розмістяться 2 величезних бари, тематичні фотозони, гардероб і кінозал», – повідомив пан Лієв.

За словами виконавчого директора, організатори відмовилися від техно і хаусу і віддали перевагу позажанровій електроніці. «Одна з головних особливостей події – захід з моменту старту і до самого кінця транслюватиметься в реальному часі в онлайн-кінотеатрі Megogo. Ви станете частиною першою в історії України новорічної онлайн-трансляції з привітаннями від відомих українських виконавців», – сказав Олександр Лієв.

На вечірці «Телепорт» звучатиме сучасна електронна музика від Morphom, LemOjOvie, Marsbeing, Kulakostas, Polygrim, Hindu та Danielyan.

Вхідний квиток – 399 грн. «Кількість квитків обмежується локацією проведення. Лише 1500 щасливчиків зможуть потрапити на "Телепорт 31.12.2017". Перші 500 квитків – за акційною ціною», – йдеться на сайті Zruchno Travel.

Нагадаємо, з серпня на першому поверсі  телецентру на Мельникова, 42 діє UA: HUB,  до складу якого входять лекторій (зала для зустрічей топ-менеджерів із колективом та лекції), лаунж-зона (з кавовим автоматом),читальня (з бібліотекою, яка щодня поповнюється), фудкорт (ресторанний дворик) і музей телебачення.

comments powered by Disqus