«UA: Перший» запустив у соцмережах серіал «Так а шо там Суспільне?»

«UA: Перший» запустив у соцмережах серіал «Так а шо там Суспільне?»

12:00,
22 Лютого 2018
5841

«UA: Перший» запустив у соцмережах серіал «Так а шо там Суспільне?»

12:00,
22 Лютого 2018
5841
«UA: Перший» запустив у соцмережах серіал «Так а шо там Суспільне?»
«UA: Перший» запустив у соцмережах серіал «Так а шо там Суспільне?»
«UA: Перший» на своїй сторінці у Facebook поширив відео «ТакашотамСуспільне?», в якому показує Суспільне мовлення таким, як воно є. Відеоблог про Суспільне планують випускати щотижня.

Ведуча Наталка Кузьменко показує і розказує, що таке телецентр «Олівець», як побудована структура Національної суспільної телерадіокомпанії України, заходить у кабінети менеджерів без попередження, розпитує про їхні плани та обов’язки.

З першого відеоблогу, опублікованому на сторінці телеканалу у Facebook, глядач дізнається, що виконавчий директор НСТУ Олександр Лієв стажувався в Цирку дю Солей (Cirque du Soleil). Він зізнався Наталі Кузьменко, що сьогоднішня структура Суспільного «дуже схожа на цирк дю Солей». Генеральний продюсер суспільно-політичного напрямку НСТУ Андрій Сайчук розповів, що його команда розробила проекти вартістю 128 млн грн на цілий рік. За його словами, через недофінансування компанії, на жаль, не вдається реалізувати задуми. Якщо все-таки виділять частину коштів для НСТУ, тоді вдасться запустити одну програму, а хотілося зробити 25 проектів.

Нагадаємо, Національна суспільна телерадіокомпанія України фінансується з держбюджету, який затверджує Верховна Рада України. В держбюджеті на 2018 рік на фінансову підтримку ПАТ «НСТУ» закладено лише 776 мільйонів гривень, що вдвічі менше за передбачену законодавством суму, яка мала би в 2018 році становити не менше 0,2 % видатків загального фонду держбюджету України за попередній рік, що складає не менше 1,54 млрд грн.

Над відеоблогом працюють ведуча Наталка Кузьменко, оператор і монтажер Олександр Попенко та дизайнери Костянтин Пузанкін і Роман Ступак.

«Відеоблог планується випускати щотижня. Наразі працюємо над випуском про Олімпіаду-2018, вже відзняли відбір кандидатів на посади регіональних менеджерів та продюсерів. З оператором Сашком маємо перелік тем, які хотіли б висвітлити, відкриті до побажань наших глядачів, бо працюємо для них», – зазначила у коментарі «Детектору медіа» Наталя Кузьменко.

За її словами, наразі відеоблоги будуть поширювати у соцмережах. Чи буде відео на інших платформах, вирішуватиме програмна дирекція.

Творці відеоблогу звертаються до всіх бажаючих, щоб писали свої побажання щодо наступних випусків у коментарях під відео на сторінці у Facebook.  

«"Так а шо там Суспільне?" – я постійно чую це питання від друзів і знайомих, бо я – представник соціальної групи "на-UAПерший-пішло-дофігіща-класних-чуваків". Так само постійно чують його мої колеги. Тож ось: Nataliia Kuzmenko з Aleksandr Popenko знімають про це цілий серіал. І цей серіал точнісінько такий, як саме Суспільне, з усіма його класними, дивними і унікальними чуваками, з усім його ідеалізмом і трешем…

(Те, що зараз відбувається на UA:Перший, обов'язково треба фіксувати - добре, що за це взялися!)», – написав у Facebook виконавчий продюсер НСТУ Альберт Цукренко.

Нагадаємо, рік тому у період підготовки до «Євробачення-2018» телеканал «UA: Перший» запустив програму «Шо там з Євробаченням?». Відео поширювали у соціальних мережах, а також робили версію для телеканалу. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду