Керівництво «Укртелефільму» повідомило поліцію про вчинення злочину колишніми співробітниками студії

Керівництво «Укртелефільму» повідомило поліцію про вчинення злочину колишніми співробітниками студії

12:41,
27 Липня 2018
3798

Керівництво «Укртелефільму» повідомило поліцію про вчинення злочину колишніми співробітниками студії

12:41,
27 Липня 2018
3798
Керівництво «Укртелефільму» повідомило поліцію про вчинення злочину колишніми співробітниками студії
Керівництво «Укртелефільму» повідомило поліцію про вчинення злочину колишніми співробітниками студії
А саме про вчинення злочину, передбаченого ст. 358 ККУ (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).

Керівництво ДП «Студія «Укртелефільм» звернулися до начальника Дніпровського управління поліції головного управління Нацполіції у м. Києві із заявою про вчинення злочину колишніми працівниками студії. Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» повідомив генеральний директор студії Тарас Аврахов, який також є головою комісії з перетворення ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» в ПАТ

У заяві йдеться про те, що 14 колишніх співробітників студії звернулися до Дніпровського районного суду м. Києва про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати. Суд видав судові накази про стягнення з ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» коштів у сумі 912 825, 10 грн та блокування відповідних банківських рахунків студії. На думку керівництва «Укртелефільму» - це безпідставне і незаконне стягнення, оскільки колишні співробітники подали підроблені документи.

Як писав сайт «Суспільне. Детектор медіа», у липні 2018 року Тарас Аврахов став генеральним директором «Укртелефільму».

Нагадаємо, у грудні 2017 року голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко призначив Тараса Аврахова головою комісії з перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм».

21 червня гендиректором «Укртелефільму» став Віктор Підлісний, який до того обіймав посаду директора виконавчого Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

У травні 2018 року новим художнім керівником студії «Укртелефільм» став кінорежисер і письменник Олександр Денисенко. Головним продюсером студії «Укртелефільм» став Ігор Герасько. 

Тарас Аврахов видав наказ щодо проведення службового розслідування неправомірного збільшення боргів із заробітної плати та інших виплат перед працівниками «Укртелефільму». 

Раніше повідомлялося, що держвиконавці описують майно «Укртелефільму» і виносять комп’ютери нібито за заборгованість по заробітній платі.

Як писав «Детектор медіа», Комісія з реорганізації «Укртелефільму» визнала страйк незаконним і звільнила головбуха і начальника відділу кадрової роботи.

Раніше Комісія з реорганізації вирішила на «Укртелефільмі» перерозподілити повноваження, оптимізувати структуру і поміняти замки.

Студія «Укртелефільм» має два варіанти розвитку: або увійти до НСТУ, або припинити існування, вважає голова комісії з перетворення «Укртелефільму» Тарас Аврахов.

Це вже друга спроба перетворити «Укртелефільм» із ДП на ПАТ із подальшим об’єднанням із ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Через зрив приєднання у 2015-2016 роках «Укртелефільму» до Суспільного мовника парламент у травні 2016-го ухвалив спеціальний закон, яким вивів «Укртелефільм» за рамки першого етапу створення ПАТ «НСТУ». У серпні 2017 року уряд ухвалив постанову про порядок перетворення ДП «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”» на ПАТ «Укртелефільм».

Реформатори «Укртелефільму» стикнулися із саботажем колективу студії, який кілька років не виробляє фільмів і зриває всіма можливими способами приєднання до Суспільного мовника. До того ж, досі тривають багаторічні судові процеси, пов’язані з продажем житлових та офісних площ, що належать студії, в новозбудованому адміністративно-житловому комплексі за адресою Туманяна, 15-А в Києві. Комплекс збудовано на землі, що перебуває в оренді «Укртелефільму», поруч із самою студією. Зголосившись на цей проект, студія, яка вже понад десять років не отримує державного фінансування, хотіла заробити кошти нібито на виробництво фільмів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Liu
07:05 / 16.08.2023
Земля, на якій побудовано житловий комплекс належала державному підприємству студії Укртелефільм. У 2003 році незаконно віддана під будівництво завдяки шахрайським діям Аніщенка, Артеменка, Бійми (керівництво студії) та Голови Держкомтелерадіо Чижа і його заступника Петренка. Детектор Медіа свідомо дезінформує суспільство щодо розкрадання державного майна і фактичного знищення студії керівниками Держкомтелерадіо, Укртелефільму у змові з правоохоронними органами за «кришуванням» вищої влади країни з 2005 року.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду