В «Укртелефільмі» новий художній керівник

В «Укртелефільмі» новий художній керівник

11:12,
2 Травня 2018
5522

В «Укртелефільмі» новий художній керівник

11:12,
2 Травня 2018
5522
В «Укртелефільмі» новий художній керівник
В «Укртелефільмі» новий художній керівник
Уже почалася робота над новими кінопроектами.

Новим художнім керівником студії «Укртелефільм» став кінорежисер і письменник Олександр Денисенко. Цю інформацію сайту «Суспільне. Детектор медіа» підтвердив голова Комісії з перетворення ДП «Студія «Укртелефільм» в ПАТ Тарас Аврахов.

«Опікуватися творчою складовою “Укртелефільму” дав згоду знаний кінорежисер, сценарист, драматург, письменник, а донедавна ще й директор радіоканалу “Культура” Національної суспільної телерадіокомпанії Олександр Денисенко. І ми вже в роботі над новими кінопроектами», – зазначив Тарас Аврахов. Раніше посаду художнього керівника  студії обіймав Олег Бійма.

Нагадаємо, головним продюсером студії «Укртелефільм» став Ігор Герасько.
Крім того, за словами Тараса Аврахова, він видав наказ щодо проведення службового розслідування неправомірного збільшення боргів із заробітної плати та інших виплат перед працівниками «Укртелефільму». «До кінця травня плануємо з’ясувати, чи були підстави для багатомільйонних нарахувань, хто підготував документи в суди, хто підписав, хто поставив печатку і яку саме. Я завжди з розумінням ставлюся до посилу – працювати заради людей. Але робити це треба у правових рамках і не за рахунок майбутнього “Укртелефільму”», – сказав пан Аврахов.

Раніше повідомлялося, що держвиконавці описують майно «Укртелефільму» і виносять комп’ютери нібито за заборгованість по заробітній платі.

Як писав «Детектор медіа», Комісія з реорганізації «Укртелефільму» визнала страйк незаконним і звільнила головбуха і начальника відділу кадрової роботи.

Нагадаємо, раніше Комісія з реорганізації вирішила на «Укртелефільмі» перерозподілити повноваження, оптимізувати структуру і поміняти замки.

Студія «Укртелефільм» має два варіанти розвитку: або увійти до НСТУ, або припинити існування, вважає голова комісії з перетворення «Укртелефільму» Тарас Аврахов.

Це вже друга спроба перетворити «Укртелефільм» із ДП на ПАТ із подальшим об’єднанням із ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Через зрив приєднання у 2015-2016 роках «Укртелефільму» до Суспільного мовника парламент у травні 2016-го ухвалив спеціальний закон, яким вивів «Укртелефільм» за рамки першого етапу створення ПАТ «НСТУ». У серпні 2017 року уряд ухвалив постанову про порядок перетворення ДП «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”» на ПАТ «Укртелефільм».

21 червня 2017 року генеральним директором «Укртелефільму» став Віктор Підлісний, який наразі має виконувати рішення Комісії з перетворення. До складу комісії з перетворення «Укртелефільму» ввійшли окрім інших і директор юридичного департаменту Національної суспільної телерадіокомпанії України Максим Дорофеєв, і член наглядової ради НСТУ Тарас Аврахов, який виконує обов’язки в цій комісії на громадських засадах. У грудні 2017 року Держкомтелерадіо призначив пана Аврахова головою комісії з перетворення.

Нагадаємо, що реформатори «Укртелефільму» стикнулися із саботажем колективу студії, який кілька років не виробляє фільмів і зриває всіма можливими способами приєднання до Суспільного мовника. До того ж досі тривають багаторічні судові процеси, пов’язані з продажем житлових та офісних площ, що належать студії, в новозбудованому адміністративно-житловому комплексі за адресою Туманяна, 15-А в Києві. Комплекс збудовано на землі, що перебуває в оренді «Укртелефільму», поруч із самою студією. Зголосившись на цей проект, студія, яка вже понад десять років не отримує державного фінансування, хотіла заробити кошти нібито на виробництво фільмів.

Фото: http://www.grani-t.com.ua/persons/73

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду