Віктор Підлісний призначений гендиректором «Укртелефільму» замінить Сергія Омельчука

Віктор Підлісний призначений гендиректором «Укртелефільму» замінить Сергія Омельчука

13:41,
22 Червня 2017
5261

Віктор Підлісний призначений гендиректором «Укртелефільму» замінить Сергія Омельчука

13:41,
22 Червня 2017
5261
Віктор Підлісний призначений гендиректором «Укртелефільму» замінить Сергія Омельчука
Віктор Підлісний призначений гендиректором «Укртелефільму» замінить Сергія Омельчука
20 червня 2017 року Сергій Омельчук звільнився з посади генерального директора державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”». 21 червня гендиректором «Укртелефільму» став Віктор Підлісний, який до того обіймав посаду директора виконавчого Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» підтвердив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

У наказі йдеться: «Звільнити Омельчука Сергія Івановича з посади генерального директора 20 червня 2017 року за угодою сторін.Підстава: заява від 31.05.2017, контракт Омельчука С.І. від 22.07.2016 № 222, лист Голови Київської міської державної адміністрації Кличка В.В. від 16.06.2017 № 001-1636».

«Укртелефільм» має провести розрахунок із Сергієм Омельчуком відповідно до вимог чинного законодавства.

«Я свою місію виконав. Зробив все для того, щоб майно збереглося. Рейдерам не вдалося його вкрасти», – сказав сайту «Суспільне мовлення» Сергій Омельчук. Він пояснив, що буде започатковувати проект, пов'язаний з євроінтеграцією України. Новим етапом «Укртелефільму»  – перетворенням у публічне акціонерне товариство і приєднанням до НСТУ  буде займатися Віктор Підлісний. 

Нагадаємо, 25 липня 2017 року голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко призначив генеральним директором української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» Сергія Омельчука.Сергій Омельчук – секретар Національної спілки журналістів України, багато років працював у сфері державного телерадіомовлення. До квітня 2015 року працював заступником генерального директора Київської державної регіональної телерадіокомпанії (КДР ТРК, нині – філія Національної телекомпанії України). Звільнився у зв’язку з виходом на пенсію.

У грудні 2016 року Сергій Омельчук зізнався, що студія «Укртелефільм» – компанія боржник, яка просить про кошти на виробництво кіно.

НаразіУкраїнська студія телевізійних фільмів в очікуванні постанови Кабміну, щоб розпочати підготовку до перетворення у ПАТ «Студія “Укртелефільм”»,а вже потім приєднатися до ПАТ «НСТУ». При тому досі триває і невідомо, коли завершиться судова тяганина з рейдерами, які мають апетит на нерухоме майно «Укртелефільму». 

Додамо, 16 травня 2017 року директор виконавчий Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Віктор Підлісний подав заяву на звільнення за власним бажанням. Виконуючим обов’язки директора виконавчого Донецької регіональної дирекції ПАТ «НСТУ» став Ілля Суздалєв, який займав посаду заступника директора виконавчого цієї філії з питань телебачення.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду