Головним продюсером «Укртелефільму» став Ігор Герасько

Головним продюсером «Укртелефільму» став Ігор Герасько

13:18,
13 Квітня 2018
4601

Головним продюсером «Укртелефільму» став Ігор Герасько

13:18,
13 Квітня 2018
4601
Головним продюсером «Укртелефільму» став Ігор Герасько
Головним продюсером «Укртелефільму» став Ігор Герасько
Ігор Герасько займеться відродженням фільмовиробництва на студії «Укртелефільм»

Про це «Детектору медіа» повідомив голова Комісії з перетворення ДП «Студія «Укртелефільм» в ПАТ Тарас Аврахов.

«У команді «Укртелефільму» відбулися зміни: на посаду головного продюсера прийшов Ігор Герасько. Раніше він був продюсером програм “Сім днів” та “Досьє”. Довелося йому попрацювати програмним директором, генеральним директором ТРК “Ера”, директором ТОВ «Тотвельд», телеканалу «Хокей» , комерційним директором групи супутникових телеканалів. Звісно, ми досягли згоди, що він продовжуватиме свою вже багаторічну співпрацю з японським суспільним мовником NHK», – сказав Тарас Аврахов.

Голова Комісії з перетворення зазначив, що заробітну плату головний продюсер почне отримувати тоді. Коли й представники колективу.

Раніше повідомлялося, що держвиконавці описують майно «Укртелефільму» і виносять комп’ютери нібито за заборгованість по заробітній платі.

Як писав «Детектор медіа», Комісія з реорганізації «Укртелефільму» визнала страйк незаконним і звільнила головбуха і начальника відділу кадрової роботи.

Нагадаємо, раніше Комісія з реорганізації вирішила на «Укртелефільмі» перерозподілити повноваження, оптимізувати структуру і поміняти замки.

Студія «Укртелефільм» має два варіанти розвитку: або увійти до НСТУ, або припинити існування, вважає голова комісії з перетворення «Укртелефільму» Тарас Аврахов.

Це вже друга спроба перетворити «Укртелефільм» із ДП на ПАТ із подальшим об’єднанням із ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Через зрив приєднання у 2015-2016 роках «Укртелефільму» до Суспільного мовника парламент у травні 2016-го ухвалив спеціальний закон, яким вивів «Укртелефільм» за рамки першого етапу створення ПАТ «НСТУ». У серпні 2017 року уряд ухвалив постанову про порядок перетворення ДП «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”» на ПАТ «Укртелефільм».

21 червня 2017 року генеральним директором «Укртелефільму» став Віктор Підлісний, який наразі має виконувати рішення Комісії з перетворення. До складу комісії з перетворення «Укртелефільму» ввійшли окрім інших і директор юридичного департаменту Національної суспільної телерадіокомпанії України Максим Дорофеєв, і член наглядової ради НСТУ Тарас Аврахов, який виконує обов’язки в цій комісії на громадських засадах. У грудні 2017 року Держкомтелерадіо призначив пана Аврахова головою комісії з перетворення.

Нагадаємо, що реформатори «Укртелефільму» стикнулися із саботажем колективу студії, який кілька років не виробляє фільмів і зриває всіма можливими способами приєднання до Суспільного мовника. До того ж досі тривають багаторічні судові процеси, пов’язані з продажем житлових та офісних площ, що належать студії, в новозбудованому адміністративно-житловому комплексі за адресою Туманяна, 15-А в Києві. Комплекс збудовано на землі, що перебуває в оренді «Укртелефільму», поруч із самою студією. Зголосившись на цей проект, студія, яка вже понад десять років не отримує державного фінансування, хотіла заробити кошти нібито на виробництво фільмів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду