Уряд вніс зміни до постанови про перетворення ДП «Студія «Укртелефільм» в ПАТ

Уряд вніс зміни до постанови про перетворення ДП «Студія «Укртелефільм» в ПАТ

14:15,
2 Грудня 2017
3778

Уряд вніс зміни до постанови про перетворення ДП «Студія «Укртелефільм» в ПАТ

14:15,
2 Грудня 2017
3778
Уряд вніс зміни до постанови про перетворення ДП «Студія «Укртелефільм» в ПАТ
Уряд вніс зміни до постанови про перетворення ДП «Студія «Укртелефільм» в ПАТ
Кабінет Міністрів України проголосував за зміни до постанови «Питання перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм». Згідно зі змінами, до складу комісії з перетворення ввійдуть по одному представнику від Національної суспільної телерадіокомпанії України та Наглядової ради НСТУ.

Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» підтвердив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Кабінет Міністрів України одноголосно проголосував за зміни до постанови 1 грудня під час чергового засідання.  

«Один пункт доповнено, що в склад комісії, крім визначених осіб, додається на прохання НСТУ два представники: з них один – від НСТУ, інший – від Наглядової ради НСТУ. Після цього рішення я своїм наказом сформую комісію, де буде представник Наглядової ради і представник НСТУ», –  сказав Олег Наливайко.

Голова Держкомтелерадіо додав, що, наскільки йому відомо, до складу комісії ввійдуть  директор юридичного департаменту НСТУ Максим Дорофеєв та член Наглядової ради НСТУ Тарас Аврахов. «Ми підтримуємо ці кандидатури», – сказав пан Наливайко.

За його словами, 4-5 грудня Держкомтелерадіо оприлюднить відповідний наказ.

Нагадаємо, державне підприємство «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» має перетворитися у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм», а згодом влитися у ПАТ «НСТУ».

18 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Питання перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм».

21 червня гендиректором «Укртелефільму» став Віктор Підлісний, який до того обіймав посаду директора виконавчого Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Раніше сайт «Суспільне мовлення» писав, що триває судова тяганина з рейдерами, які хочуть забрати нерухоме майно «Укртелефільму». 

17 травня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо порядку приєднання державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм». Законом виведено «Укртелефільм» за рамки першого етапу створення Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Законом передбачено, що порядок перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у ПАТ «Укртелефільм» встановлюється Кабміном.

ПАТ «НСТУ» зареєстровано 19 січня 2017 року.

На фото «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду