У НСТУ проводять обшуки через закупівлю аудіовізуального обладнання на 15 мільйонів

Про це йдеться у даних реєстру судових рішень, повідомляє «Судовий репортер».

За даними реєстру судових рішень, 14 грудня 2017 року між ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в особі голови правління Зураба Аласанії і ТОВ «ВіжнХаус» був укладений договір на закупівлю аудіовізуального обладнання на суму 15 млн грн.

Слідчий зазначав, що у сумнівних контрактах також фігурують ТОВ «Онікс Солюшинз», ТОВ «Сучасні Айті технології», ТОВ «Надійний інтернет-магазин», Благодійний фонд «Підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення в Україні»

На початку липня 2019 року слідчий ДБР отримав у суді доступ до інформації щодо руху коштів по рахунках ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» з метою підтвердження або спростування факту фіктивності правочинів, виявлення ознак розтрати коштів, шляхом переказу їх на контрагентів без фактичного виконання будь-яких робіт.

Нагадаємо, 30 серпня у НСТУ та  Зураба Аласанії відбуваються обшуки. Державне бюро розслідувань (ДБР) у супроводі співробітників Служби безпеки України проводить обшуки  за шістьма адресами. Раніше ДБР проводило розслідування справ про можливі розтрати коштів НСТУ.

У ДБР пояснили, що слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»,  а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.

Адвокат Зураба Аласанії Андрій Гук розповів, що цінного знайшли у помешканні голови правління НСТУ. За його словами, найціннішими були неопубліковані вірші голови правління. 

Слідчі під час обшуку помешкання Зураба Аласанії мали ухвалу суду на вилучення паперів і електронних носіїв.За даними «Детектора медіа», ухвала суду датована 1 серпня і має строк дії 30 днів.

Фото: Фейсбук-сторінка Ольги Кузнєцової

comments powered by Disqus