Російська партія «Яблуко» хоче допомогти Суспільному телебаченню Росії

Про це повідомляє прес-служба «Яблука».

«Ситуація з телебаченням в нашій країні не найкраща. У Росії мало телеканалів, що висвітлюють події неупереджено і з різних точок зору. ОТР – один із них, тому будь-яка спроба виправити ситуацію у цій сфері повинна вітатися владою і суспільством», – цитує прес-служба партії слова Мітрохіна.

На минулому тижні в Громадській палаті Російської Федерації відбулися слухання щодо перспектив розвитку та проблем ОТР. Зокрема, генеральний директор ОТР Анатолій Лисенко розповів про фінансові проблеми каналу і заявив, що в найближчі місяці, можливо, доведеться скоротити штат співробітників наполовину. Він звернувся до членів ГП з проханням посприяти каналу.

З ідеєю створити в Росії громадське телебачення виступив прем'єр Дмитро Медведєв. Наприкінці грудня 2011 року, будучи ще президентом країни , в посланні Федеральним зборам він запропонував розглянути це питання.

Влітку 2013 року Лисенко повідомив, що бюджет телеканалу майже вичерпався і шляхів вирішення цієї проблеми поки немає. Голова Росдруку Михайло Сеславінський особисто пожертвував телеканалу 100 тис. рублів, але Лисенко заявив, що ці кошти не врятують ОТР. Деякі експерти висловлювали думку, що на ОТР чекає сумна доля, оскільки у його фінансовій підтримці не зацікавлене ні суспільство, ні влада. Пізніше «Внешэкономбанк» виділив ОТР кредит у розмірі 250 млн рублів до весни 2014 року, коли вони будуть заміщені бюджетними грошима.

Джерело: РИА Новости

comments powered by Disqus