BBC перевиконує плани зі скорочення витрат на зарплату

ВВС оголосила про те, що за останні півтора року обсяг сукупних виплат топ-менеджерам британської мовної корпорації скоротився на £21 млн ($32 млн). Загальна сума, що йде на зарплати топ-менеджерів ВВС, знизилася з $120 млн до $88 млн, тобто на приблизно на 27%.

 

У 2009 році планувалося  скоротити загальну суму, що йде на зарплату керівним кадрам, на 25%, а кількість топ-менеджерських посад – на 20% до липня 2013 року.

 

Проте ці плани були перевиконані: чисельність топ-менеджерів ВВС вдалося скоротити на 25%, а загальну суму, що виділяється на виплату їхніх окладів, – на 27% вже наприкінці 2011 року.

 

«Скорочення, яких нам вдалося досягти, відображають наше прагнення підтримувати оптимальне співвідношення ціни і якості в цей важкий для економіки період, – заявила голова фінансового відділу ВВС Люсі Адамс (Lucy Adams). – Ми продовжимо по можливості знижувати витрати і далі».

Керівник британської мовної корпорації Кріс Паттен (Сhris Patten)  зазначив, що реформування ВВС передбачає подальші скорочення, в результаті яких топ-менеджери становитимуть лише 1% від загального числа співробітників.

На додаток ВВС оприлюднила інформацію про своїх високопосадовців та їх витрати за квітень-червень 2011.

Джерело: ВВС

comments powered by Disqus