Суспільний мовник Індії провадить реструктуризацію

Додатки мають забезпечити доступ з мобільних телефонів, ноутбуків і планшетів до всіх новин і розваг, включаючи доступ до архівних матеріалів. Раніше повідомлялося тільки про мобільне телебачення.

DD і AIR уже мають аканти на Youtube і Twitter, і кількість підписників зростає. DD News має 32 тис. читачів у твіттері та 700 переглядів щоденно на ютьюбі. Наразі завантажено 1700 відеороликів. AIR має 24 тис. підписників у твіттері. За словами представників Prasar Bharati, наступний крок – створення і просування мобільних додатків.

«У пріоритеті – створення додатків для перегляду новин. Зараз Prasar Bharati має незавидну аудиторію. Мобільні додатки дадуть змогу зайняти свою нішу навіть серед приватних мовників новини», – кажуть представники компанії.

Архівні матеріали будуть оцифровані і доступні на основі передплати. Prasar Bharati також сподівається отримувати від використання додатків до 30% своїх прибутків. Додатки мають з’явитися в експлуатації протягом найближчих шести місяців.

Введення цифрової платформи є рекомендацією Комітету експертів про цифрових і соціальних медіа. З метою фінансової реструктуризації громадський мовник також планує продати зайві будівлі та територію, що перебувають у власності компанії.

Джерело: The Times of India

comments powered by Disqus