Роман Вінтонів кожні три місяці збиратиме на тренінг відповідальних за суспільно-політичний напрямок у філіях НСТУ

Співробітники філій НСТУ, які займатимуться суспільно-політичним напрямком, збиратимуться разом кожні три місяці, написав у себе на сторінці у Facebook Роман Вінтонів.

«У кожній Філії є відповідальний чи відповідальна за суспільно-політичний напрямок. У нього/неї є вся інформація про тренінги, які у нас проходять чи будуть проходити.19 вересня ми збираємо відповідальних у Києві на 2-гу синхронізаційну зустріч. Ми будемо у такому складі збиратись кожні три місяці. Перша така зустріч була 4-5 липня», – повідомив пан Вінтонів.

Він зазначив, що на  новій зустрічі будуть обговорювати наступні тренінги для працівників суспільно-політичного напрямку та стратегію нашого напрямку. «У нас вже є прописана концепція правила, завдання і чітка інструкція, як виготовляти програми нашого напрямкущо і за чим робити», – додав він.

Роман Вінтонів закликав усіх, хто працює у філіях і хоче працювати у суспільно-політичному напрямку, приєднуватися до команди. Для цього потрібно зробити два кроки: «1) знайти відповідального за СПН у Філії. Він все розкаже.
Якщо ви залишились незадоволені результатом розмови або не знайшли відповідального - пункт 2. 2) Напишіть менеджеру по роботі з філіями
».

Адреса менеджерки по роботі з філіями Марії Фрей freymariya1@gmail.com.

«Нам справді потрібні нові люди з новими ідеями. Але досі є проблема у деяких філіях, яка полягає в тому, що багато людей не знають про наші тренінги і наші кроки», – повідомив Роман Вінтонів. 

Нагадаємо, 4-5 липня 2017 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України проходив тренінг із представниками усіх регіональних філій. Представники суспільного мовлення з регіонів збиралися разом для того, щоб виробити спільне бачення розвитку суспільно-політичного напрямку і розробки стратегії виробництва суспільно-політичних програм.

 Додамо, в інтерв’ю Галі Скляревській Роман Вінтонів сказав, що після тренінгу з колегами з філій його стереотип про те, що там живуть якісь люди, які не хочуть змін, яким усе підходить, — просто зламався. «Я побачив, що люди дуже хочуть вчитися і багато хто готовий до змін», – зізнався він. 

comments powered by Disqus