Роман Вінтонів проведе тренінги у філіях суспільного мовлення

Роман Вінтонів проведе тренінги у філіях суспільного мовлення

16:19,
8 Вересня 2017
3764

Роман Вінтонів проведе тренінги у філіях суспільного мовлення

16:19,
8 Вересня 2017
3764
Роман Вінтонів проведе тренінги у філіях суспільного мовлення
Роман Вінтонів проведе тренінги у філіях суспільного мовлення
Із 20 вересня по 12 жовтня член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Роман Вінтонів, який відповідає за суспільно-політичний напрямок, проведе тренінги для співробітників філій НСТУ в Луцьку, Вінниці, Кропивницькому і Дніпрі.

Команди філій працюватимуть над змістовою складовою контенту, а також над питанням верифікації інформації, що з’являється в інтернеті чи соціальних мережах, передає прес-служба НСТУ.

«Із 20 вересня й до 12 жовтня ми проведемо по два дні в чотирьох містах, до яких на тренінги з’їжджатимуться співробітники філій із сусідніх областей. Кожну філію представлятиме редакторська група суспільно-політичного напрямку. Такий формат навчання стане чудовою нагодою для встановлення комунікації між фахівцями із різних областей, що сприятиме подальшій співпраці філій. Ми поїдемо в Луцьк, Вінницю, Кропивницький і Дніпро. Ці міста обрані з огляду на зручність транспортного сполучення з ними», – розповів Роман Вінтонів.

Спеціальну програму навчання для співробітників НСТУ розробляє медіа-аналітик Михайло Кольцов та досвідчений тренер Олексій Набожняк.

Команди суспільно-політичного напрямку регіональних філій розроблять і розпочнуть втілювати нові проекти. Протягом листопада, грудня й січня здійснюватиметься моніторинг і аналіз цих проектів. А наступним етапом навчання для фахівців суспільно-політичного напрямку філій НСТУ стануть тренінги стосовно якості форми розроблених проектів. Вони проходитимуть в регіонах у лютому й березні.

Програма навчання фахівців суспільно-політичного напрямку Суспільного триватиме до червня наступного року. Як підсумок, кожна філія матиме сформовану команду суспільно-політичного напрямку, яка вироблятиме якісний продукт. Також планується, що однаковою в кожному регіоні буде програма, яка висвітлюватиме діяльність місцевої влади. Її формат дозволятиме представникам влади звітувати про свою роботу, а громадянам – поставити запитання, передає НСТУ.

Навчання фахівців суспільно-політичного напрямку НСТУ організоване за підтримки Академії суспільного мовлення та за сприяння Deutsche Welle Akademie.

Нагадаємо, раніше Роман Вінтонів повідомляв, що співробітники філій НСТУ, які займатимуться суспільно-політичним напрямком, збиратимуться разом кожні три місяці. Він зазначив, що 19 вересня збирає відповідальних у Києві на другу синхронізаційну зустріч. На ній будуть обговорювати наступні тренінги для працівників суспільно-політичного напрямку та стратегію нашого напрямку.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», 4-5 липня 2017 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України проходив тренінг із представниками усіх регіональних філій. Представники суспільного мовлення з регіонів збиралися разом для того, щоб виробити спільне бачення розвитку суспільно-політичного напрямку і розробки стратегії виробництва суспільно-політичних програм.

Додамо, в інтерв’ю Галі Скляревській Роман Вінтонів сказав, що після тренінгу з колегами з філій його стереотип про те, що там живуть якісь люди, які не хочуть змін, яким усе підходить, — просто зламався. «Я побачив, що люди дуже хочуть вчитися і багато хто готовий до змін», – зізнався він. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду