«До ТеБе» зафіксував незаконне використання своїх сюжетів телеканалами ОРДО

Філія ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» вважає неприпустимим використання власних відеоматеріалів телеканалалами, які діють на території Донецької області, непідконтрольній українській владі, йдеться на сайті «До ТеБе».

У зв’язку з цією ситуацією «Донецька регіональна дирекція» оприлюднила заяву щодо використання відеоматеріалів телеканалу «До ТеБе» телерадіоорганізаціями так званої «ДНР».

У заяві зазначено, що телеканал «Юнион», який діє на території Донецької області, непідконтрольній українській владі, використовує сюжети телеканалу «До ТеБе».

«Так, 27 травня поточного року на Youtube-каналі телеканалу «Юнион» та, відповідно, в ефірі розміщено сюжет «Костянтинівці загрожує екологічна катастрофа». Відеоряд зазначеного сюжету практично повністю запозичений, а точніше – вкрадений з Youtube-каналу телеканалу «До ТеБе», де розміщені відповідні матеріали, зокрема сюжет «На околицях Костянтинівки зливають невідомі відходи» (27 березня)», – повідомляє «До ТеБе».

На телеканалі вважають, що «пропагандисти з «Юниону» просто завантажили сюжет з Youtube -каналу «До ТеБе», здійснили примітивну обробку відео, «розтягнувши» його та, застосувавши ефект «розмилювання», змінили закадровий текст, а наприкінці додали синхрон власного спікера».

«Підкреслюємо, що колектив філії засуджує будь-яку співпрацю з медіаорганізаціями, що створені та діють у так званій "ДНР". Звертаємося до глядачів телеканалу "До ТеБ", які проживають на непідконтрольній території, із закликом бути уважними при перегляді телеканалів так званої "ДНР" та особливо критично ставитися до їхньої інформації про життя вільної частини Донецької області», – закликав колектив телеканалу «До ТеБе».

Нагадаємо, з 3 квітня 2017 року Донецька філія Національної суспільної телерадіокомпанії (телеканал «До ТеБе») розпочала супутникове мовлення. Відтепер «До ТеБе» можна дивитися по всій Донеччині – на вільній та на окупованій частинах. 

comments powered by Disqus