«Українське радіо» готує спецпроекти про реформи в Україні та інтерв’ю з впливовими людьми

У програмі «Час реформ» розповідатиметься про перебіг ключових реформ в країні, експерти даватимуть об’єктивну оцінку реальних зрушень і падінь у різних галузях, посадовці відповідатимуть на гострі питання, повідомляє прес-служба «Українського радіо».

«Сьогодні людям набридло чути слово "реформа". Як на мене, перш за все, це відбувається через те, що люди не відчувають змін ні в економічній сфері, ні в соціальній. Іноді щось відбувається, але посадовці не можуть правильно прокомунікувати це. Програма "Час реформ" буде озвучувати непопулярні думки, ставитиме гострі питання реформаторам. Ми говоритимемо не лише про те, що вдалося, а й про те, чому досі не рухаються певні зміни. Усі найрезонансніші закони, нововведення, зміни обговорюватимуть на свіжу голову. Вважаю, що вкрай важливо не забувати про найголовніший критерій ефективності кожної реформи, а це передусім поліпшення життя громадян», – сказала авторка й ведуча спецпроекту Світлана Мялик.

До участі у спецпроекті «Персона ґрата» ведуча запрошуватиме впливових політиків, урядовців, депутатів, мерів, керівників найбільших компаній, очільників міжнародних організацій та дипломатів для відвертої розмови про Україну, зміни, їхні життєві злети і падіння, мотивацію рухатись вперед. Час виходу кожного ексклюзивного інтерв’ю заздалегідь анонсуватиметься, зазначили на УР-1.
Нагадаємо, з 4 вересня на першому каналі «Українського радіо» стартував новий сезон. Мовлення відкриває програма «Вдосвіта» з Інною Марецькою та Олегом Борисовим. 

Також на першому каналі «Українського радіо» стартувало ранкове шоу «Сьогодні. Зранку», яке йде в ефірі з 8:00 до 10:30. Уранці працюють дві пари ведучих: Олег Білецький та Євгенія ГончарукДмитро Хоркін і Тамара Гусейнова.

По буднях із 13:00 до 15:00 виходить денне шоу «Сьогодні вдень». Його ведучими є Галина Бабій та Роман Коляда. 

 По буднях з 18:00 до 20:00 виходить вечірнє шоу «Сьогодні. Увечері». Ведучими є Юрій Табаченко та Олена Зелінченко, а також Віталій Науменко і Оксана Маловічко.

Додамо, що аграрна програма «Колос» залишиться на першому каналі «Українського радіо» . Її модернізують, зроблять більш динамічною та розширять тематичний спектр.

Щовівторка об 11:35 на першому каналі «Українського радіо» виходить нова автомобільна програма «Рушійна сила» з ведучою Оленою Григорович.

comments powered by Disqus