На «Українському радіо» розпочався новий сезон

На «Українському радіо» розпочався новий сезон

14:34,
3 Вересня 2018
2132

На «Українському радіо» розпочався новий сезон

14:34,
3 Вересня 2018
2132
На «Українському радіо» розпочався новий сезон
На «Українському радіо» розпочався новий сезон
Із 3 вересня на Першому каналі «Українського радіо» в ефір вийде низка нових програм.

Про це йдеться  на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«І нам, і нашим слухачам цікаво спілкуватися в діалозі. Тому з вересня у нас більше ефірних майданчиків для спілкування. Через онлайн-голосування, дзвінки в студію, дописи на нашому пабліку слухачі не просто висловлюють свою думку, але і впливають на хід ефіру», – розповів виконавчий продюсер Першого каналу «Українського радіо» Юрій Табаченко.

Щобудня о 10:26 і 17:10 та щосуботи о 8:10 програма «Вся країна» виходитиме в ефір у форматі радіомостів між регіональними студіями.

Щопонеділка о 19:30 у новому сезоні виходитиме авторський проект Світлани Мялик «Хто вона?» про історії жінок, які досягають поставлених цілей і суспільного визнання наперекір стереотипам.

Серед нових програм – програма корисних порад і лайфхаків «Жити краще» та інтерактивне ток-шоу «Психологія стосунків».

«В оновленому прямоефірному шоу "Сьогодні. Ввечері", що виходить в ефір у понеділок та вівторок із 18:08, а з середи по п’ятницю – із 17:40, слухачі зможуть почути фахове обговорення актуальних законопроектів у форматі круглого столу. Аби забезпечити максимальну об’єктивність при спілкуванні з топовими політиками, у студію запросять незалежних експертів, які підключаться до перехресного опитування основного гостя», – повідомляють у НСТУ.

У  радіопередачах суспільно-політичного напрямку з’являться новини, зазначили на УР-1.

У вихідні в ефірі УР-1 побільшає музики, літератури і радіовистав. Із 21:00 до 23:00 можна буде почути найкраще від радіо «Промінь» та радіо «Культура».

Нагадаємо, тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67% за 9 місяців.

Додамо, щосуботи о 16:20, починаючи з 28 липня, на Першому каналі Українського радіо і радіо «Культурі» виходить прямоефірна програма про фінансову грамотність Safe («Сейф»).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду