На «Українському радіо» до Дня незалежності вийде спецпроект «Незалежність вустами українських захисників»

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомили на «Українському радіо». 

Анжела Ярмолюк об’їхала всю передову з концертними програмами у складі фронтової концертної бригади «Українського радіо», яку заснували генпродюсер Дмитро Хоркін і продюсерка берлінського телебачення Тетяна Литвинова. Віч-на-віч вона записувала розмови воїнів, їхні переживання, роздуми.

«Нашим воїнам дуже важливо відчувати підтримку. І не лише матеріальну, але й морально-психологічну. Ми радіємо, коли бачимо їхні очі, бажання нас почути. Кожен захищає країну по-своєму. Я ж дарую мистецтво», – сказала заслужений діяч мистецтв України Анжела Ярмолюк.

У спецпроекті воїни з передової уперше відкриються по-новому: з роздумами про мистецтво на передовій, закликами до українців і ніжними слова любові до рідних.

Анжела Ярмолюк з нового медійного сезону, який стартує 4 вересня 2017 року, стане ведучою мультиканальної програми «Культурний фронт». Вона розповідатиме про українських артистів, які у вільний від роботи час, їздять передовою з концертними програмами.  

Нагадаємо, «Українське радіо» закликає обласні радіоредакції суспільного мовлення створюти спільні проекти у новому сезоні, з вересня 2017 року. 

comments powered by Disqus