Російська редакція «Українського радіо» спільно з каналом «Дом» запускає три нові програми

Російська редакція «Українського радіо» спільно з каналом «Дом» запускає три нові програми

14:39,
2 Лютого 2021
3658

Російська редакція «Українського радіо» спільно з каналом «Дом» запускає три нові програми

14:39,
2 Лютого 2021
3658
Російська редакція «Українського радіо» спільно з каналом «Дом» запускає три нові програми
Російська редакція «Українського радіо» спільно з каналом «Дом» запускає три нові програми
Програми «На самом деле: Донбасс», «На самом деле: Крым» і «Код безопасности» можна буде почути на окупованій території України в ефірі «Всесвітньої служби радіомовлення України» у відрізках російської редакції «Українського радіо».

Із другого лютого в ефірі міжнародної служби «Українського радіо» – «Всесвітньої служби радіомовлення України» – виходитимуть адаптовані для радіо телепрограми «На самом деле: Донбасс», «На самом деле: Крым» і «Код безопасности» від каналу «Дом», які можна буде почути на окупованій частині Донбасу та в анексованому Криму.

Цю інформацію сайту «Детектор суспільного мовлення» підтвердив член правління НСТУ Дмитро Хоркін.

За його словами, «На самом деле: Донбасс», «На самом деле: Крым» і «Код безопасности» виходитимуть російською мовою на «Всесвітній службі радіомовлення України» у відрізках від російської редакції «Українського радіо», яка мовить на Донбас і Крим.

«Це мовлення на окуповані території», – сказав Дмитро Хокін.

Інформаційно-аналітичні телепрограми про події в Україні та світі «На самом деле: Донбасс», «На самом деле: Крым» і «Код безопасности» виходять на телеканалі «Дом», який створили у 2020 році для трансляції на тимчасово окуповані території за ініціативи президента України у складі системи державного іномовлення.

Редакції мовлення російською мовою «Українського радіо» адаптовуватиме їх до ефіру на радіо в межах співпраці з телеканалом «Дом».

«На самом деле: Донбасс» — інформаційно-аналітична програма з ведучим Олексієм Мацукою, котрий до окупації жив та працював у Донецьку. Місія проєкту задекларована вже у назві: для об’єктивного дослідження неупередженими експертами обираються ті теми, які в російських та підконтрольних окупантам місцевих ЗМІ подаються викривлено, із ворожими наративами.

В радіоефір програма «На самом деле: Донбасс» виходитиме по вівторках о 20:10 за київським часом.

Побратимом цієї програми є «На самом деле: Крым» із ведучим-кримчанином Дмитром Сіманським, вона має ту саму місію та спосіб розкриття найважливіших для тимчасово окупованої Автономної Республіки тем. Ефір цього проєкту слухайте на середніх хвилях частотою 549 кілогерців щосуботи о 20:10.

«Код безопасности» — проєкт про найважливіші аспекти міжнародної безпеки. Ведуча Тетяна Попова разом з відомими експертами та представниками впливових українських та закордонних структур розкривають справжні причини найзапекліших конфліктів у світі, проливають світло на подробиці спецоперацій регіонального та міжнародного масштабів. «Код безопасности» можна буде слухати щочетверга о 20:10 за Києвом.

За словами генеральної директорки державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» та UATV) Юлії Островської, подібна партнерська ініціатива – можливість представити флагманський контент власного виробництва каналу «Дом» не лише українцям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях, але й тим, які проживають на решті території України.

Нагадаємо, у НСТУ є шість ліцензій на супутникове радіомовлення («Українське радіо», «Промінь», «Культура», «Голос Донбасу», «Тиса ФМ» і Всесвітня служба радіомовлення України).

Канал RUI («Всесвітня служба радіомовлення України») доступний для прослуховування на сайті «Українського радіо» і супутнику Amos-3. В ефірі RUI виходять програми і новини редакцій програм іноземними мовами, до яких входять англійська, російська, румунська (з офісом у Чернівцях) та німецька редакції.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду