На радіо «Культура» запустили нову програму «Radio Choir: історія України в звуках»

Про це йдеться на сайті «Українського радіо».

«Відтепер, щонеділі, о 17:15 на каналі радіо "Культура" слухачі матимуть змогу долучитися до справжнього свята високого мистецтва хорового співу. Ви дізнаєтесь про цікаві факти та непересічні події з життя славетного колективу, про його історію та сучасний творчий ритм, активну студійну, концертну та гастрольну діяльність, про стан хорового мистецтва сьогодні та його місце і значення в світовій культурі», – повідомляє УР.

Упродовж 45 хвилин про хоровий спів розповідають автори та ведучі проекту – Інна Хацько, художній керівник хору Юлія Ткач, дослідниця творчості колективу Тетяна Коробка, а також гості студії.

Під час програми звучать унікальні записи Хору Українського радіо, що впродовж 85 років творять звуковий простір України. У 2017 році колектив відзначає 85-річчя від дня заснування.

Нагадаємо, програмна сітка Українського Радіо «Культура» нараховує 125 передач, з яких прямоефірні інформаційно-пізнавальні – 17 випусків, пізнавальні – 10, художньо-публіцистичні – 32, науково-просвітницькі – 6, музичні – 45 передач, релігійні – 3, програми Єврорадіо – 3, культурно-мистецькі – 9 передач.

Фото з сайту radiochoir.com.ua

comments powered by Disqus