osvita.mediasapiens.ua

На НСТУ введуть у штат 18 працівників керівного складу з зарплатою 43 тис. гривень

Про це йдеться у протоколі № 12 засідання Наглядової ради ПАТ «НСТУ» від 12 червня 2017 року та в додатку № 1 до протоколу № 12, а також у протоколі № 2 засідання правління НСТУ від 12 червня, які оприлюднені на сайті «UA: Перший».

З 15 червня до штатного розпису НСТУ введено 18 посад працівників керівного складу, зазначено у документі. До керівного складу входять: Виконавчий директор – 1, Директор з економіки – 1, Фінансовий директор - 1, Директор дирекції з управління активами -1, Директор дирекції по роботі з персоналом -1, Директор дирекції зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації -1, Директор дирекції по роботі з філіями -1, Директор юридичної служби -1, Директор дирекції програм -1, Генеральний продюсер телебачення - 1, Генеральний продюсер радіо - 1, Генеральний продюсер цифрових платформ - 1, Генеральний продюсер інформаційного мовлення - 1, Генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення - 1, Генеральний продюсер просвітницького мовлення - 1, Генеральний продюсер розважального мовлення - 1, Генеральний продюсер – 1.

Розмір посадового окладу працівників керівного складу НСТУ відповідно до зазначеного вище переліку визначено наглядовою радою суспільного мовлення. Посадовий оклад для 18 посад працівників керівного складу становить 43 000 грн (до оподаткування). Це 75 % від посадового окладу членів правління і 56,22 % від окладу Голови правління.

Також змінено назву структурного підрозділу Центральної дирекції НСТУ «Дирекція програм» на «Дирекція програм телебачення». З 15 червня у зв’язку з введенням 18 нових посад шляхом виведення 16 вакантних посад.

За попередніми даними, технічним директором має стати Дмитро Хільченко, який обіймав посаду головного технолога управління головного продюсера НТКУ, а також Владислав Грузинський залишається на посаді головного продюсера інформаційного мовлення.

Нагадаємо, 1 червня Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо». Тепер він працює в кабінеті, який раніше належав директору виконавчому «Українського радіо» Анатолію Табаченку.

Дмитро Хорків розповів про те, що відбувається на УР вже зараз і яких змін чекати на радіо. 

comments powered by Disqus