На студії «Укртелефільм» планується скорочення штату

Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення підтвердив» голова комісії з перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм» Тарас Аврахов.

За його словами, профспілки вже попереджені, і на початку березня він планує підписати наказ про оптимізацію, який передбачає скорочення штату на 40% (загалом може бути скорочено 17 штатних одиниць).

Крім того, Тарас Аврахов своїм наказом припинив наказ попереднього керівника студії Віктора Підлісного за минулий рік, яким передбачалися виплати матеріальної допомоги (12 окладів) ще за 2015 рік. «Зупинено також положення про те, що працівники, які не згодні перейти в ПАТ «Укртелефільм», мають право на три посадові оклади. Поки що цей наказ призупинено, оскільки й так є багатомільйонна заборгованість по заробітній платі, наразі проводиться  службове розслідування», – сказав Тарас Аврахов, додавши, що вже декілька незгодних з його рішенням працівників студії подали до суду.

Нагадаємо, Тарас Аврахов призначений головою комісії з реформування студії «Укртелефільм».

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну «Питання перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм», до складу комісії з перетворення ввійшли по одному представнику від Національної суспільної телерадіокомпанії України та Наглядової ради НСТУ. До складу комісії ввійшли  директор юридичного департаменту НСТУ Максим Дорофеєв та член Наглядової ради НСТУ Тарас Аврахов.

Нагадаємо, державне підприємство «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» має перетворитися у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм», а згодом влитися у ПАТ «НСТУ».

18 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Питання перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм».

21 червня гендиректором «Укртелефільму» став Віктор Підлісний, який до того обіймав посаду директора виконавчого Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Раніше сайт «Суспільне мовлення» писав, що триває судова тяганина з рейдерами, які хочуть забрати нерухоме майно «Укртелефільму». 

17 травня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо порядку приєднання державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм». Законом виведено «Укртелефільм» за рамки першого етапу створення Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Законом передбачено, що порядок перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у ПАТ «Укртелефільм» встановлюється Кабміном.

ПАТ «НСТУ» зареєстровано 19 січня 2017 року.

comments powered by Disqus