Чернотицький пояснив, кому в НСТУ підвищать зарплату з січня 2020 року

Про план підвищення посадових окладів працівникам некерівного складу компанії розповів під час засідання наглядової ради НСТУ член правління Суспільного Микола Чернотицький.

За його словами, з 1 січня 2020 року буде підвищено посадові оклади на 15 % в тих підрозділах, які не будуть трансформовані (працівникам інформаційного мовлення, працівникам Українського радіо). В інших підрозділах підвищення відбудеться трохи пізніше.

Правління НСТУ матиме право протягом півроку піднімати посадові оклади працівникам некерівного складу на 15 %, додав секретар наглядової ради Вадим Міський.

«Микола Чернотицький уточнив, що підвищення посадових окладів відбудеться тим працівникам, хто наразі має посадовий оклад в розмірі найнижчої межі вилки посадових окладів. Якщо працівникам уже підвищували посадовий оклад на 15 або більше %, то таким працівникам посадові оклади не будуть підвищенні. Якщо підвищення було менше 15%, то посадовий оклад буде підвищено, але не більше, ніж на 15 % в цілому», – зазначено у протоколі засідання наглядової ради НСТУ.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія сказав, що додатково створено преміальний фонд в розмірі 5 %.

За словами голови наглядової ради НСТУ Світлани Остапи, у 2020 році потрібно буде розглянути питання підвищення посадових окладів, особливо в регіональних дирекціях.

Членкиня наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва нагадала, що саме вона була ініціатором підвищення посадових окладів та зауважила, що говорилося не про підвищення посадових окладів всім однаково, а про зменшення розриву в оплаті праці керівного та некерівного складу.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року йшлося про те, що правління Національної суспільної телерадіокомпанії України підвищить посадові оклади некерівному складу на 15%. У разі повного фінансування компанії заплановане створення 15% преміального фонду.

Як писав «Детектор медіа», у серпні 2019 року наглядова рада НСТУ доручила правлінню розробити план підвищення зарплат працівникам з 2020 року. 

29 серпня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) проголосувала за підвищення заробітних плат членам та голові правління Суспільного мовника.

comments powered by Disqus