«UA: Перший» покаже прем’єру «Прозоро: про соціальне» із взаємодією з глядачами

«UA: Перший» покаже прем’єру «Прозоро: про соціальне» із взаємодією з глядачами

09:51,
14 Грудня 2021
1324

«UA: Перший» покаже прем’єру «Прозоро: про соціальне» із взаємодією з глядачами

09:51,
14 Грудня 2021
1324
«UA: Перший» покаже прем’єру «Прозоро: про соціальне» із взаємодією з глядачами
«UA: Перший» покаже прем’єру «Прозоро: про соціальне» із взаємодією з глядачами
Ведучі Ігор Шавро та Анатолій Єрема в режимі реального часу взаємодіятимуть із глядачами.

14 грудня об 11:00 на суспільному телеканалі «UA: Перший» покажуть перший випуск інформаційно-аналітичної передачі «Прозоро: про соціальне».

Програма виходитиме щобудня з 11:00 до 12:00, повідомив корпоративний сайт Суспільного.

В ефірі за участю експертів обговорюватимуть соціально важливі теми, експерти в режимі реального часу відповідатимуть на запитання глядачів, які зможуть телефонувати або писати та ставити свої запитання. В прямому ефірі працюватимуть ведучі Ігор Шавро та Анатолій Єрема

«”Прозоро: про соціальне” — це продовження лінійки програм під спільною парасолькою “Прозоро”. В ефір уже виходять “Прозоро: про актуальне” та “Прозоро: про головне”, і зараз ми запускаємо ще одну щоденну програму, яка виходитиме по буднях. Її ключова відмінність у тому, що якщо “актуальне” говорить про ключові події дня, “головне” його підсумовує, то “соціальне” висвітлює певні соціальні програми, які у нас в країні є», — розповідає шефредактор програми Назарій Поврозник.  

За його словами, це буде програма-інструкція. Кожен випуск розкриватиме конкретну соціальну тему. Наприклад, як поводитися водіям, котрих зупиняє патрульна поліція, які їхні права та обов’язки. Або як соціально незахищеним верствам громадян скористатися послугою «соціальне таксі». 

Як пояснив Назарій Поврозник, один випуск — це одна соціальна тема з повсякденного життя. До студії приходитимуть двоє або троє експертів, які знаються на заданій темі. «Наприклад, якщо йтиметься про карантин і вакцинацію, то тут, крім епідеміолога, інфекціоніста чи імунолога, варто буде запросити й правника, котрий має пояснити, як працюють ті чи інші обмеження», сказав він.

Назарій Поврозник вважає, що головна особливість програми «Прозоро: про соціальне» — це те, що її команда буде в режимі реального часу взаємодіяти з глядачами. На старті — через вайбер, а згодом — через безкоштовний багатоканальний телефон 0800. Глядачі зможуть поставити запитання, попросити про допомогу чи роз'яснення по тій темі, якої стосуватиметься кожен окремий випуск. Також будуть лунати голоси з різних регіонів. Регіональні філії Суспільного записуватимуть для програми vox populi про те, які теми їх турбують. Цифрові платформи компанії також налагоджуватимуть зв’язок з аудиторією. 

На думку випускової редакторки проєкту Юлії Глушенок, проєкт «Прозоро: про соціальне» сформує емоційний зв’язок між глядачем та студією: людина знатиме, що при потребі вона зможе знайти відповідь разом із ведучими та фахівцями.

Нагадаємо, у вересні на «UA: Першому» стартували прямоефірні проєкти «Прозоро: про актуальне» (щобудня о 13:13) і «Прозоро: про головне» (щобудня з 17:00 до 18:00).

20 вересня на «UA: Першому» показали прем’єру щоденного соціального токшоу «По-людськи». До Нового 2022 року Ivory Films має здати Суспільному 85 серій проєкту.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду