Оголошено переможницю Нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»

Оголошено переможницю Нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»

19:35,
24 Жовтня 2021
3754

Оголошено переможницю Нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»

19:35,
24 Жовтня 2021
3754
Оголошено переможницю Нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»
Оголошено переможницю Нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»
Олена Усенко представлятиме Україну на дитячому «Євробаченні», яке відбудеться 19 грудня у Парижі.

Переможницею Національного відбору на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2021» стала Олена Усенко з авторською піснею «Важіль».

Усенко отримала від членів журі 52 бали, від глядачів 11 балів, загалом – 63 бали.

«Я хочу сказати усім величезне дякую. Дякую Олександру Балабанову, тому що перемогою минулого року ти дав мені стимул. Я говорю величезне "Дякую" усім членам журі! Моя пісня називається "Важіль". Важіль – це про ухвалення рішення, рішення бути щасливим», – цитує Олену Суспільне.

Фінал Національного відбору відбувся у неділю, 24 жовтня, у форматі прямого ефіру на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА з використанням відеозаписів виконання 11-ма учасниками наживо однієї своєї пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні. 

Членами журі були: співачка, представниця України на «Євробаченні-2010» Alyosha, телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк, музикознавиця Люба Морозова, головний редактор Karabas Live та музичний журналіст Ігор Панасов, представник України на дитячому «Євробаченні-2020» Олександр Балабанов.

У фіналі взяли участь 11 конкурсантів:

 • Арсеній Грищенко;
 • Анастасія Дорошенко (Nana Do);
 • Дарина Зінченко;
 • Каріна Корнута;
 • Дарина Кривенко;
 • Вероніка Морська;
 • Єлизавета Петрук;
 • Дар’я Реброва;
 • Софія Скварук;
 • Марія Ткачук;
 • Олена Усенко (Ellen Usenko);

23 жовтня, за день до фіналу нацвідбору, оргкомітет конкурсу ухвалив рішення про скасування участі фіналістки Анжеліни Макфарлейн (Rrealina). Співачці не вдалося отримати згоду автора пісні «Angel of light» на її використання у фіналі нацвідбору та на міжнародному конкурсі, відповідно до правил Європейської спілки мовників. 

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2021» відбудеться 19 грудня в Парижі в концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.

У конкурсі візьмуть участь представники 19 країн, 11 із яких брали участь у торішньому дитячому «Євробаченні» у Варшаві. В Україні конкурс транслюватиме наживо канал «UA: Культура».

Колаж: Суспільне

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду