Суспільне проведе й покаже нацвідбір на «Євробачення-2022» самотужки

Суспільне проведе й покаже нацвідбір на «Євробачення-2022» самотужки

21:19,
8 Жовтня 2021
5622

Суспільне проведе й покаже нацвідбір на «Євробачення-2022» самотужки

21:19,
8 Жовтня 2021
5622
Суспільне проведе й покаже нацвідбір на «Євробачення-2022» самотужки
Суспільне проведе й покаже нацвідбір на «Євробачення-2022» самотужки
НСТУ оголосила конкурс на телеверсію нацвідбору.

Національна суспільна телерадіокомпанія України сама транслюватиме національний відбір та міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022». Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті НСТУ.

Для виробництва телеверсії Національного відбору, постановки виступу переможця та резервної телеверсії виступу Суспільне оголосило  мистецький конкурс. Заявки прийматимуть із 8 по 24 жовтня 2021 року.

За умовами конкурсу, учасник-переможець має створити телевізійну версію нацвідбору на «Євробачення-2022», резервну телевізійну версію виступу переможця нацвідбору для показу під час проведення «Євробачення» в Італії, розробити аудіовізуальне та художнє рішення виступу переможця (постановку номера). Для цього потрібно буде провести попередній відбір виконавців, сформувати журі нацвідбору та забезпечити прозоре голосування; запропонувати локації, сценічне рішення та режисерське бачення, провести репетиції, розробити айдентику та графічний пакет, а за необхідності — передавати прямо ефірний сигнал на телеканали Суспільного.

Трансляцію національного відбору мають почати не пізніше 12 лютого 2022 року. Детальніші умови участі в конкурсі тут

Як писав «Детектор медіа», із 2016 року національний відбір на «Євробачення» проводив телеканал СТБ. «UА:Перший» двічі підписував договір з комерційним телеканалом – у 2015 році на три роки і у 2018 році – знову на три роки.

На початку 2021 року між НСТУ і СТБ тривали переговори щодо продовження співпраці. Суспільна компанія хотіла повернутися до умов першого договору, згідно з якими СТБ проводить нацвідбір і обидва телеканали його транслювали, право ж показувати великий конкурс залишалося тільки за Суспільним. Телеканал СТБ наполягав на тому, щоб продовжити транслювати велике «Євробачення». Телеканали не дійшли згоди і завершили співпрацю у проведенні нацвідбору на «Євробачення». НСТУ упродовж вересня шукала нових партнерів.  Член правління НСТУ, відповідальний за телебачення, Ярослав Лодигін, сказав наприкінці серпня, що Суспільне не виключає самостійне проведення нацвідбору, якщо не знайде партнерів.

Додамо, «Євробачення-2022» пройде у Турині. Перший півфінал відбудеться 10 травня, другий півфінал – 12 травня, фінал – 14 травня.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Ждём позора и стыдухи в эфире
07:59 / 09.10.2021
Судя по требованиям, в Карандаше сидят кремлёвские мечтатели-все им разработай, воплоти в реальность, а они только в эфир выдадут. Ещё и бабло начнут требовать с участников. Господи, избави Суспильное от козлов!!!
nn
23:07 / 08.10.2021
Не может быть! Сначала годами загоняли все до нуля. Прыгали с синяками, которые были самые ужасные из власти. Потому что в расколе страны виноваты именно они, период Януковича. Полностью довели до дна все бывшее госТВ. А теперь вспомнили.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду