Дитяче «Євробачення» відбудеться у Парижі

Дитяче «Євробачення» відбудеться у Парижі

15:56,
22 Травня 2021
3082

Дитяче «Євробачення» відбудеться у Парижі

15:56,
22 Травня 2021
3082
Дитяче «Євробачення» відбудеться у Парижі
Дитяче «Євробачення» відбудеться у Парижі
Конкурс із листопада перенесли на грудень.

Європейська спілка мовників (ЄМС, EBU) та її член суспільний мовник Франції France Télévisions повідомили, що Париж стане офіційним містом-господарем цьогорічного дитячого «Євробачення».

Про це йдеться на сайті ЄМС.

Після перемоги співачки Валентини, яка представляла Францію на дитячому «Євробаченні- 2020» у Польщі, France Télévisions організує конкурс на острові Іль Сеген на заході Парижа. Для Франції це була перша перемога на дитячому «Євробаченні».

У дитячому конкурсі немає такого правила, як у дорослому, що та країна, яка перемогла, приймає наступне  «Євробачення». Це визначають представники ЄМС спільноь з партнерами. Щороку місто-господаря оголошують у травні під час «Євробачення».  

Юніорське «Євробаченні», в якому можуть брати участь діти віком 9-14 років, відбудеться у неділю, 19 грудня. У попередні роки конкурс проходив у другій половині листопада.

У 2020 році дитячий конкурс, який організував польський мовник TVP у Варшаві, подивилися 32 мільйони глядачів.

За словами керівниці відділу естради та розваг у France Télévision, глави французької делегації на дитячому «Євробаченні-2020» Олександри Редде-Аміель, у грудні 2021 року Франція вперше за 43 роки прийме «Євробачення».

Нагадаємо, на дитячому «Євробаченні-2020» представниця Франції Valentina перемогла з піснею J'imagine («Я уявляю»). Вона отримала найбільшу кількість балів — 200. Франція брала участь у пісенному конкурсі четвертий раз. Конкурс відбувся дистанційно за участі 12 країн. Суспільне транслювало дитяче «Євробачення» на кількох платформах одночасно.

У грудні 2020 року стало відомо, що  дитяче «Євробачення» у 2021 році відбудеться у Франції. У дитячому конкурсі немає такого правила, як у дорослому, що та країна, яка виграла, стає господарем наступного «Євробачення».

Фото: сайт ebu.ch

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду