10 жовтня Верховна Рада розгляне законопроект про суспільне мовлення

11:34,
10 Жовтня 2013
1238

10 жовтня Верховна Рада розгляне законопроект про суспільне мовлення

11:34,
10 Жовтня 2013
1238
10 жовтня Верховна Рада розгляне законопроект про суспільне мовлення
Сьогодні, 10 жовтня відбудеться повторне друге читання законопроекту №1076 «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». Про це зазначено в порядку денному пленарного засідання Верховної Ради України

Доповідатиме голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

Нагадаємо, 19 вересня Верховна Рада відправила законопроект на повторне друге читання. Пропозицію про це вніс Микола Томенко, її підтримали Ірина Геращенко (фракція «УДАР»), Олексій Кайда (фракція «Свобода»), Микола Княжицький (фракція БЮТ-Батьківщина) та депутат від фракції Партії регіонів Ганна Герман. За це рішення проголосувало 342 депутати.

За інформацією Томенка, депутати від влади не планували голосувати за 80 поправок зі 108, які внесла опозиція. Таким чином, після голосування за поправки, в результаті вони можуть отримати законопроект в редакції першого читання.

 

2 жовтня депутати Комітету з питань свободи слова та інформації розглянули нові поправки до проекту і рекомендували парламенту ухвалити нову версію документу, скасувши всі зміни, що були раніше схвалені Комітетом до другого читання.

Розгляд законопроекту, швидше за все, відбудеться під час вечірнього засідання.

Джерело: Верховна Рада

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Вікіпедія
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду