2 жовтня Комітет свободи слова розгляне законопроект про СМ

16:13,
24 Вересня 2013
1297

2 жовтня Комітет свободи слова розгляне законопроект про СМ

16:13,
24 Вересня 2013
1297
2 жовтня Комітет свободи слова розгляне законопроект про СМ
2 жовтня відбудеться чергове засідання Комітету з питань свободи слова та інформації, на якому депутати розглянуть проект закону №1076 «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» до повторного другого читання.

Також у порядку денному проект закону №2600 «Про реформування друкованих засобів масової інформації», який готується до другого читання.

Нагадаємо, 11 вересня під час засідання Комітету з питань свободи слова депутати розглянули 107 поправок до прийнятого в липні 2013 за основу урядового законопроекту «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» та рекомендували ухвалити його в оновленій редакції. Але друге читання, яке значилося в порядку денному засідання Верховної Ради 19 вересня, по суті не відбулося у зв'язку з тим, що погляди фракцій влади й опозиції стосовно поправок були відмінними: Партія регіонів не погоджувалася з правками опозиції, яка у свою чергу не готова йти на поступки. Таким чином, проголосували за доопрацювання законопроекту та повторне друге читання.

Засідання Комітету розпочнеться о 12:00 за адресою: вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. №12.

Джерело: Суспільне мовлення

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Верховна Рада
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду