Верховна Рада не встигла 10 жовтня розглянути законопроект про суспільне мовлення

10:30,
11 Жовтня 2013
1354

Верховна Рада не встигла 10 жовтня розглянути законопроект про суспільне мовлення

10:30,
11 Жовтня 2013
1354
Верховна Рада не встигла 10 жовтня розглянути законопроект про суспільне мовлення
На засіданні Верховної Ради 10 жовтня депутати не встигли розглянути все, що було заплановано, зокрема, законопроект №1076 «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», що стояв передостаннім у порядку денному.

Нагадаємо, 19 вересня Верховна Рада відправила законопроект на повторне друге читання. Пропозицію про це вніс Микола Томенко, оскільки, за його інформацією, депутати від влади не планували голосувати за 80 поправок зі 108, які внесла опозиція. Таким чином, після голосування за поправки, в результаті вони можуть отримати законопроект в редакції першого читання.

2 жовтня депутати Комітету з питань свободи слова та інформації розглянули нові поправки до проекту і рекомендували парламенту ухвалити нову версію документу, скасувши всі зміни, що були раніше схвалені Комітетом до другого читання.

Джерело: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Дзеркало тижня
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду